Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android szakértők és barkácsol...

Android szakértők és barkácsolók Costum ROM ban hol és milyen néven található a Google play?

Figyelt kérdés

Meg tudná nekem mondani valaki hogy az Android Costum ROM-ban hol és milyen néven található a Google Play alkalmazás?

Tehát nem a telepített készüléken hanem a letöltött ZIP fájlban :) Én arra gondoltam hogy a System/app mappában lesz de csak updater-t meg hasonlót találtam.



2013. jún. 27. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs benne gyárilag, külön kell ezeket letölteni és telepíteni úgy, mint ahogy egy custom (és nem costum) romot. Gapps (mint Google apps) néven található, és innen kell letölteni: [link]
2013. jún. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

vending.apk keresd

pl.:

com.android.vending-4-1-10.apk

2013. jún. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi. közben már sikerült valahogy megtalálnom.

Nemtudom mennyire vagy jártas a ROM főzésben.

Arra lennék kiváncsi hogy a Google Play letöltési hiba: 492-t mi okozza? én először arra gyanakodtam hogy esetleg a módosított Play alkalmazás ezért kicseréltem. de sajnos egy idő után újra ezt a hibát kapom. van ötleted hogy mi okozza? Sajnos Rootban már elég jártas vagyok de a főzéshez nem nagyon értek. :)

2013. jún. 28. 22:19
 4/7 anonim válasza:

Szia!

Ha jól tudom a kevés belső tárhely.

2013. jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Érdekes volt már dolgom egypár főzött rommal. De mindbe volt play. Az amit próbálsz nem lehet túl jó. Lehet hogy nem is főzött csak párolt :D
2013. jún. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát mivel OT-995-ös Alcatelem van. sajnos nincs sok szerencsém a főzött ROM-ok terén.

Próbáltam már mindent volt fönt Offical Francia ICS. CM10.1

Amiről szóvan az a Bagyusz féle H1N1 GB alapú V0.9 ez elég jól működik csak sajnos ezt a hibát kapom.

a V1.0 pedig szerintem rosszabb mint a 0.9 viszont a Google Play-el nem tudok mit kezdeni.

2013. jún. 30. 21:10
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen énis úgy tudom hogy kevés a cache és ennek törlésével javítható a hiba. de nem szeretném mindig a dalvik cahce-t üríteni. mert alapból nem is kéne :)

Ez egy külön partíció amúgy? esetleg lehet növelni a méretét?

2013. jún. 30. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!