Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 520-at vagy...

Nokia lumia 520-at vagy 620-at vegyek?

Figyelt kérdés
720-on is gondolkoztam de nekem az már drága. Szerintetek melyiket érdemesebb venni?
2013. jún. 27. 20:05
 1/6 anonim válasza:

szia

Ha rám halgatol azonnal kitörlöd a fejedböl hogy vegyél ilyen telefont!

A következő történt

Hétfőn be mentem a T-mobilba a saját telomat vittem be (samsung)

16.27 kor huztam sorszámot kb 3 an elmentek mikor a 4 ikügyfél jött.A következő történt.Mult csütörtökön vettek egy Nokia lumia telot amit még aznap délután visszavittek.Hétfőn meg kapták viszont már akkor előttem hozták vissza.Az üzletben ujratepeités szerviz....

Sim kari bele telefon nem jo akkor mesélték el hogyan is jártak a wifire nem megy fel.

Telo kicserél papirok vissza doboz csere ujy papirok ki mire mindne kész van uj teloba sim kari bele a tlefon el sem indult!!! ujra megint minden pair ki be doboz ki be.Régi telo vissza ad és saját kölcségen küldés Pestre hogy el állnak a vásárlástol ugyan is az össza Nokia lumia egy nagy szar!!

Ráadásul 18.47 kor kerültem sora!!!

2013. jún. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Windows pfff
2013. jún. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem 620atvegyél, a kedves első kommentelő csak 1 bizonyos esetet írt le amikor baj volt vele, ismerőseim közül eggyiknek se volt problémája a telefonokkal (lumia 800,900,620,820). Aki nem fogja a kezében 1-2 hétig a windows 8 as telefont az nem tudja hogy milyen is valójában. Mert az android (szerintem SZARdrodi) vannak hozzászokva.
2013. jún. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nézzél meg fórumokat halgass arra
2013. jún. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy b*mág amit az első írt , nekem is testvéremnek is és jó pár ismerősömnek Windows Phoneja van és még javítót se láttak . De ugye ha már nincs mivel szidni a Nokiát jöhetnek a kitalált storik .... Szerintem 620-as jobban megéri a vaku és az előlapi kamera miatt , de ebben elég nehéz tanácsot adni , ha neked kevesebb pénzért inkább nem kell se vaku se előlapi kamera akkor 520 .
2013. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja. Aki szidja, az valószínűleg azért, mert laikus, és androidja van. Azt hiszem ezzel mindent elmondtam azokról akik pocskondiázzák a wp készülékeket.
2013. jún. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!