Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lassult le a 3 hónapos...

Miért lassult le a 3 hónapos Sony Xperia J telefonom?

Figyelt kérdés
Kicsinál már idegileg! Mindent letöröltem róla, szoftvert frissitettem, teljes gyári visszaállitást csináltam, ami letörölte az összes programot zenét, képet, telószámokat, mindent....!! De még mindig lassu!! Miért? Vigyem vissza a szolgáltatóhoz?? Mit csináljak? Ilyen drága telefon nem birja a strapát??

2013. jún. 27. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól hogy drága iszonyatosan gyenge. Egy olyan hardverű telefon 30 000ft körül van. Szóval óriási lehúzás. Egy alsó kategóriás processzor van benne. Na meg az android egy idő után ígyis úgyis lassul kicsit bár szoft frissítéskor kicsit gyorsul de ettől ne várj többet. Tényleg nagyon gyenge. Pl ott a sony xperia tipo az kb 30 000ft na kb olyan erős az xperia J is csak 200mhz el magasabb a processzor órajele ami nem túl sok.
2013. jún. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az első két hónapba semmi bajom nem volt vele...! Nem értem hogy mi a baja?
2013. jún. 27. 21:02
 3/4 A kérdező kommentje:
A számitógépről átkerülhet a virus a telefonra, ami rajta is marad a frissités után is? Nem kell nekem hiper szuper gépezet, mert nem birom kihasználni, és nem is használom sok mindenre de az hogy sms-t nem birok vele irni vagy a fészen nem birok beszélgetni az nonszensz....
2013. jún. 27. 21:46
 4/4 anonim ***** válasza:

A számitógépről átkerülhet a virus a telefonra, ami rajta is marad a frissités után is?


Nem igazán.


Nem kell nekem hiper szuper gépezet, mert nem birom kihasználni, és nem is használom sok mindenre


Az egy dolog, de akkor is drágán vettél egy gyenge telefont.


az hogy sms-t nem birok vele irni vagy a fészen nem birok beszélgetni az nonszensz....


Ez viszont tényleg nem normális. Szervizbe ilyen hibával meg hiába viszed vagy csinálnak rajta egy gyári visszaállítást, vagy újrateszik a rendszert és közlik, hogy mostmár jó. De ezt otthon is meg lehet tenni.

2013. jún. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!