Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mintaval kodoltam le a telefon...

PEszter.35 kérdése:

Mintaval kodoltam le a telefonom. De elfelejtettem, es most leblokkolt. Keri a gmailem. Beirtam (helyesen) de nm fogadja el. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Hard reset...
2013. jún. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
milyen telefon? talán tudok segíteni.
2013. jún. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
HTC Rhyme
2013. jún. 28. 13:21
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ez is HTC. Talán, sőt biztos hogy működik!

2013. júl. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ilyenkor úgy tudod újrarakni a telefonod, hogy csinálni kell egy factory resetet, és visza áll a gyári beállításokra.


Kövesd a leírást és jó lesz:


Kapcsold ki a telefont teljesen.

Nyomd lent tartva a hangerő fel+a házikó gombot (folyamatosan nyomd egyszerre mind a kettőt)

közben kapcsold be a telefont a bekapcsoló gombal, nyomd ezeket egy 4-6mp ig.


Megjelenik egy zöld Android jel.


Utánna megjelenik egy menü (it nem lehet érintő képernyővel nyomkodni, ezért a hangerő fel/le gombokat kell használni)

Válaszd ki a "wipe data / factory reset" opciót a hangerő LE gombal tudsz lemenni rá.

Nyomd meg a vissza gombot hogy kiválaszd.

Ez után nyomd meg még egyszer.


Itt vársz egy kicsit, míg letörli a beállításokat.


Miután letörölte akkor menny a Reboot-ra. És nyomd meg a vissza gombot.


A telefon újra indul, ilyenkor kicsit sokáig tart míg betölt, mert letörölt minden beállítást. (majd ujra beállítgatod de legalább jó) úgy 5-6 percig tölt majd míg rendesen bekapcsolódott a telefon.


Mikor már betöltött akkor minden jó! :D

És megoldódott a probléma! :)


Sok sikert, nem nehéz.

2015. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!