Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Nokia Lumia 520-on milyen...

Egy Nokia Lumia 520-on milyen játékok mennek? Jó telefon?

Figyelt kérdés
Pl.: NOVA3, MC4, ilyesmi komolyabbak? Tudnátok még sorolni? pontozok! Akinek ilyen telefonja van,esetleg leírna egy pár szót róla? Köszöntem!
2013. jún. 28. 00:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Lumia 520-ban csak 512 MB RAM van, ez pedig kevés az általad említett játékoknak, persze ez idővel esetleg változhat. Viszont a háttértára csak 8 GB, amely bár bővíthető, de SD kártyára alkalmazásokat nem lehet telepíteni...
2013. jún. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Lumia 520 jó kis teló de az általad felsorolt komolyabb játékokat felejtsd el. Ha sokat játszol célszerűbb lenne androidos telót válassz, a komolyabb játékok érdekében meg olyan felső-középkategóriában kéne nézelődj, legalább.
2013. jún. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megy rajta például az Asphalt 7 ,NFS Hot Pursuit , Minecraft , The Sims Mediavel ,Assassin's Creed , de rengeteg játék nem megy , most végig néztem minden híresebb és bonyolultabb játékot , ezek mennek az 520-ason . Vagy van még az a lehetőség hogy kicsit rápótolsz és 72,000 ft-ért veszel egy Lumia 820 . Tesómnak Lumia 620-asa van , én 820-as készülök venni , pénz már megvan csak sajnos még pár hetet kell várnom vele . A 620-as az internetet nagyon gyorsan viszi , és minden meg van ami meg kell legyen benne , bonyolultabb játékokat csak azokat tudod letölteni amiket oda leírtam , de egyszerűbekből itt van néhány : Jetpack Joyride , Angry Birds , szó kereső , Mou , AE bowling 3 d , Fruit Ninja ,
2013. jún. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, eddig Androidos telefonom volt és elegem lett. Nekem kell egy stabil, megbízható telefon ami nem fagy, lassul stb.. A játék annyira nem is lényeg csak szerettem volna tudni mit bír, mert nekem ez lesz az első Wp-os telóm.


Szeretnék még egy számomra elég fontosat kérdezni:

Az internetet meg tudom osztani Lumia 520-al? Androidnál Hospot a neve, ennél talán más? Ez még fontos lenne, köszi a választ előre is!

2013. jún. 28. 20:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Természetesen meg tudod osztani a WP-n is a netet, kb ~7.5 óta (ez ugye 8-at futtat), itt internet megosztás néven fut, ha jól rémlik.

Lumiákkal egy bajom van (amely amúgy az operációs rendszerből adódik): nem képes egyszerre rezegni és csörögni, azaz előbb rezeg, majd amíg játssza a csengőhangot, addig nem. Sajnos nekem ez nem egy elmulasztott hívást jelentett...

2013. jún. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, mindenképpen ezt a telót veszem kb. 1 hét múlva. Jöhetnek még azért gondolatok..
2013. jún. 28. 21:41
 7/9 anonim válasza:

Van egy trükk, amivel minden játék fut rajt.


Bármely 1 giga ramot igénylő app tölthető fél gigás készülékekre:

1. Kapcsolódj wifire és ne legyen megnyitva a store

2. Wifinél kapcsold be a proxy szervert, és ezeket add meg: Server adress: 117.135.139.179; port: 8888

3. Store-ban keresd meg az appot amit le akarsz szedni

4. Home gomb, wifi settings és kapcsold ki a proxyt

5. Hosszan vissza gomb, vissza store-ba és kezd meg a letöltést

2013. jún. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha meglesz tuti kipróbálom! Köszi!!
2013. jún. 29. 13:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem működik Lumia 520
2014. febr. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!