Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 1 hete kaptam egy Samsung...

1 hete kaptam egy Samsung Galaxy S Advance telefont, de hihetetlenül gyorsan merül, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Szinte alig használom és egy napot alig bír ki. Van hogy hozzá se nyúlok és egy óra alatt több mint 10%-ot merül. Tegnap este levettem a töltőről, 10 percet használtam még akkor és reggelre 18%-ra merült. Mi lehet a baja?

2013. jún. 28. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:

a wifi és a mobilnet sokat levesznek,vagy esetleg GPS ,ha be van kapcsolva. mondjuk nem szabadna ilyen hamar lemerülni akkor se.

Mondjuk nekem este 40%-on volt a telefonom (iPhone),reggelre meg lement 28-ra ,úgy h hozzá se nyúltam,és elég új a teló.

2013. jún. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
sz*razegész.
2013. jún. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

semmi nincs rajta bekapcsolva..mindig nézem h ne legyenek aktív alkalmazások.

mit tehetek ilyenkor? az aksival lehet csak baj? garanciás, kicserélik?

2013. jún. 28. 14:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Merítsd le 0%-ra és töltsd kikapcsolt állapotban 5 órán keresztül.
2013. jún. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!