Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace, túl sok...

Samsung Galaxy Ace, túl sok mintarajzolási próbálkozás. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Az egyik haverom elc$e$zte a telefonzáramat, túl sokszor próbálkozott a feloldásával. Most pedig a Google-fiókba kéne belépnem, de akárhogy próbálkozom, "Érvénytelen felhasználónév vagy jelszó!"-t ír ki :'//

Mit lehet ilyenkor tenni?

Segítsetek plsplspls!



2013. jún. 27. 23:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Factory reset. Ilyenkor minden törlődik a telóról de legalább lehet használni.
2013. jún. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
de miért nem tudod mi a jelszavad?
2013. jún. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha a felhasználónévvel vagy a jelszóval van a baj akkor lehet kérni újat gépen jelszóemlékeztetővel, de ha a telón nincs mobilnet aktiválva vagy aktív wifi jelre csatlakozva (egyszóval nincs netkapcsolat a telón) akkor a csak a factory reset lehet a megoldás.
2013. jún. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Úgy kapcsold be a telefont, hogy közbe nyomod a középső gombot, aztán kijön egy ablak és ott a hangerővel lemész a resethez.
2013. jún. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1. válaszoló : nem tudod esetleg mi minden? az oké hogy a képeim, a zenéim, a videóim amik a telón voltak, de a play aruház meg az egyéb google-s telepített cuccok is eltűnnek? mert van egy ilyen : *#*#7780#*#*

Ezzel a kóddal nagyon óvatosan kell bánni, mert ez az úgynevezett „factory data reset”. Eltávolítja a telefonból a Google account beállításait, a rendszer és az alkalmazások beállításait és a letöltött alkalmazásokat. Nem módosítja azonban a rendszerprogramokat, a telefonnal szállított alkalmazásokat és az SD kártya tartalmát (fényképeket, zenei állományokat).


De félek ezt használni.


2. válaszoló. : tudom a jelszavam, és 100000% hogy jól írtam be, csak telónetem nincs, a wifit meg nem tudom bekapcsolni, így nem fogadja el...gondolom én.

2013. jún. 28. 00:12
 6/12 A kérdező kommentje:
és mi mindenem fog törlődni ? tudja valaki ? :/
2013. jún. 28. 00:13
 7/12 anonim ***** válasza:
minden kivéve a rom.
2013. jún. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
az alkalmazásaim megmaradnak? a gps, play aruház , meg az ilyesmik ?
2013. jún. 28. 00:15
 9/12 anonim ***** válasza:
Most akkor mi a bajod kérdező? Tőlem kérdezed hogy mi az a "minden" aztán válaszolsz saját magadnak. Igen azzal a kóddal vagy amit azzal a módszerrel amit már itt valaki leírt factory data reset et indítod el, aztán adattörlés után újraindul a teló.
2013. jún. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi.
2013. jún. 28. 00:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!