Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elmagyaráznátok ezt nekem?

Elmagyaráznátok ezt nekem?

Figyelt kérdés

Készülék ára:

44 990 Ft

Havidíj: 2 200 Ft



24 hónapos határozott idejű szerződéssel készülék vásárlása esetén

50 perc vagy SMS

0 MB adatforgalom



Válaszd az új Vodafone Kontakt tarifákat, ha kedvező díjakkal szeretnél telefonálni és SMS-ezni a mobilodon. Tarifád mellé most egy havi bónuszt is választhatsz.



a kérdés az lenne, hogy minden hónapban 2200ft-ot kell kifizetni, semmivel se többet? vagy hogy megy ez?

köszzönöm a válaszokat :) !!



2013. jún. 28. 16:08
 1/2 A kérdező kommentje:

"a kérdés az lenne, hogy minden hónapban 2200ft-ot kell kifizetni, semmivel se többet? "


ezt úgy értem, hogy a 45ezer forintos telefont, havi 2200forinttal lehet törleszteni? vagy a készüléket ki kell fizetni és ez csak valami választható dolog a telefon mellé?

2013. jún. 28. 16:39
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kiperkálsz 44900 Ft-ot és két évig havonta befizeted a 2200-at, amiért 50 percig beszélhetsz, vagy eme.t küldhetsz. Ezen felül pluszban számláznak is majd már, ha többet beszélsz, vagy sms-ezel.
2013. jún. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!