Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki leírná részletesen...

Valaki leírná részletesen hogyan kell backupot, rootolást, rom telepítését csinálni Alcatel (ICS) OT-995 ön?!

Figyelt kérdés
Frissítettem a javított Ics-re de rosszabb mint volt,szeretnék valami custom romot(cm10.1 vagy h1n1 vagy van valami retro rom ) rá tenni csak nem nagyon tudom hogyan is kell...kérdeztem gsm boltba de sehol nem vállalnak ilyet :/

#root #ROM #Alcatel Ot -995
2013. jún. 28. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Rossz helyes keresgélsz. Van egy csomó fórum ahol ezekről olvashatsz és ahonnan letöltöd majd a romot ott is levan irva,hogy kell feltenni. Minimális angol tudás ajánlott.
2013. jún. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom,csak nekem ott sok felesleges info van ...nekem az kellene hogy lépésről lépésre mit csináljak,hogy működű képes legyen a telefon!
2013. jún. 28. 17:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért egy kis munkát belefektethetnél abba, hogy megbuheráld a telefonodat.A célzott fórumokon elég alaposan le szokták írni az alapvető dolgokat . Persze, ha kérdezel, ott sokan vannak, akik igazán ismerik a telefonodat.
2013. jún. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. jún. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Golan Trevize ***** válasza:

"csak nekem ott sok felesleges info van"


Nem. Ott semmi info nem felesleges.

Pont ilyenek után szoktak brickelődni a telefonok, hogy "ááá, az nekem nem fontos".

2013. júl. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!