Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ciki fiunak egy fehér S3?

Ciki fiunak egy fehér S3?

Figyelt kérdés
vagy inkább szürke, kék?
2013. jún. 28. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves fiúnak, kérdezed?
2013. jún. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy páwa akkor nem.
2013. jún. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
17
2013. jún. 28. 19:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem szürke Note 2-m van, és az az elején nem tetszett, mert a képeken nem nézett ki jól, de végül szürkét vettem, mert nem volt másik akkoriban a T-nél, és eléggé megtetszett mikor megláttam élőben. Szerintem ez a szálcsiszolt hatás elég jól néz ki, akár kékben, akár szürkében. Amúgy lehet kapni hozzá 5000ft-ért olyan kijelzővédő fóliát, amely több színben kapható, mert kerettel van a fólia, mintha 1 elejét tennél rá. Hátlapot meg bármilyet vehetsz hozzá ebay-en. Szóval a szín nagyon nem kérdés szvsz. Van akinek tetszik, és bejön, de van aki leb*zizza, pedig 1 átlagos szín. De nekem valamiért inkább ez a szálcsiszolt design tetszik. :)
2013. jún. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Inkább vegyél kék színűt.

De szerintem a fehérrel sincs semmi baj. :)

2013. jún. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is egy unisex szín, és nekem valamiért jobban tetszik fehérben mint kékben..de lehet a szürke is jól nézki, amúgy meg fekete lenne a legjobb
2013. jún. 28. 21:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, én feketében nem nagyon tudnám elképzelni azt a csillogó feketét, mert az S2-n is van 1 kicsi fekete, ami hasonlít az S3 burkolatához, és nekem nem angyon tetszik úgy :D

De, ha nem csillogna.. :D

[link]

2013. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
tényleg fehérben a legszebb :D
2013. jún. 29. 15:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a fehér színű a legszebb. És nem ciki.
2013. júl. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!