Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Túl kevés a ramom (? )

Túl kevés a ramom (? )

Figyelt kérdés

Üdv. Adott egy sony xperia u (st25) telefon.

Akárhol néztem minden oldalon az van írva,hogy a 512 ram van benne,viszont én letöltöttem egy appot (cpu-z) ami csak 388at ír...Ez már nekem elég régóta gyanús,mivel gyakran szoktam kilőni az alkalmazásokat és néha nagyon kevés szabad memória van,és egy 2 magos telefonnál ez elég nagy probléma..Mellesleg elegem van abból hogy rengeteg gyári szarság elindul és teljesen leterheli a telefont,és egyszerűen nemtudok vele mit kezdeni. A telefon nincs rootolva,még egy éves sincs..Igaz ez az egyetlen problémám vele..Az lenne a kérdésem hogy ez valami hiba lehet vagy alapból szar a telefon?Nemtudok úgy netezni hogy skype + böngésző fut,mert a telefon teljesen leterhelődik,pedig ennek 512 ramnál nem szabadna előfordulnia..



2013. jún. 28. 19:27
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Telefonon a Biztonsági mentés és visszaállítás alkalmazásban megvolt a visszaállítás mikor kéri? Ennélkül nem megy.
2013. jún. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Igen úgy csináltam..
2013. jún. 30. 01:03
 23/31 A kérdező kommentje:

Azt írja hogy remote object -> system/bin/ric does not exist

majd

mount: permission denied (are you root?)

2013. jún. 30. 01:13
 24/31 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy azt a ric fájlt oda kell másolni ahol keresi ?:D Az a probléma hogy én gépről azt a mappát nem tudom elérni,csak telefonból total commanderrel,a gépen lévő totalcommander nem látja csak a kártyát...
2013. jún. 30. 01:15
 25/31 anonim ***** válasza:

Nem tud mountolni mert nincs hozzá jogosultsága, lehet, hogy mégis előtte kellene letölteni az alkalmazást az engedély kiadásához? SuperSU vagy Superuser-t a play-ről telepítsd, indítsd el, utána próbáld megcsinálni. Bár ezt én soha nem tettem meg és mégis ment.

Azt a mappát nem is fogod látni a gépről, csak a telefonon.

2013. jún. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Ez a fórum ahonnan a letöltési linket másoltam, ha segít:

[link]

2013. jún. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Super SU nem működik,valami kínja van (nemír semmit róla -.-") így most superusert szedtem le. itt konkrétan mit keressek? appokat nm lisáz,bal oldalt pedig az info fül alatt az van bepipálva hogy outdated binary notificaion alatta pedig (ez már nincs) temp unroot és ota survival
2013. jún. 30. 01:29
 28/31 anonim ***** válasza:

Nem látom a kijelzőt, fogalmam sincs. Nálam hiba nélkül meg volt mindig a root, felrakta magától a Superuser-t is, amit utána cseréltem SuperSU-ra, mert az jobban bejön.

Ha látnám 5 perc alatt megcsinálnám, de így nem tudom.

2013. jún. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Vagy itt van még egy videó, 2:40-től. Kicsit túl van bonyolítva, ahogy bemutatja, de működik:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7Epkr..

2013. jún. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Ezt nézem :D megpróbálom remélem sikerül,neked köszönöm a segitséged
2013. jún. 30. 01:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!