Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet tenni a Galaxy...

Mit lehet tenni a Galaxy Ace-em belső memóriájával?

Figyelt kérdés
Eloszor is nem vagyok egy muszaki zseni nem nagyon ertek az androidos telefonokhoz de a problemat el tudom mondani. A Galaxy Ace-m belso, azaz maga a telefon memoriaja 190 MB. Emellett a keszulekben van egy 2 gigas SD. Amikor a Google Playbol elkezdtem letolteni az alkalmazasokat akkor alapertelmezetten vagy az sdre vagy a telora megy. Es nem tudom beallitani h csak az sdre menjen. A feladatkezeloben latom h naprol napra a telon az a kis memoria is csak toltodik es toltodik. Es van amikor mar annyira tele van(ilyenkor a telo jelzi is h keves a tarhely) hogy ujra kell tennem a telot es minden adat elveszik es az alkalmazasok amik az sdre vannak mentve azok is elvesznek csak az adataik maradnak pl viber kepek. A telefonomat korulbelul 20szor tettem ujra. meg egy eves sincs.... Valaki tudna segiteni hogy hogy lehetne a belso memorjajat boviteni??:/ Elore is.koszonom!!!:) Bocsi a helyesirasi hibakert. A telefonomrol vagyok:)

2013. jún. 28. 23:13
 1/1 |Orfeusz| ***** válasza:

Vannak rá programok, de minden a ROOTtal kezdődik. Ez egy nagyon egyszerű folyamat, mivel van rá OneClickRoot. Tehát tényleg egy kattintással rootolja. EZ GARANCIAVESZTÉST OKOZ. [link]

Ezután törölheted a gyári alkalmazásokat is , vagy az SD kártyából lecsíphetsz egy részt (pl 200MB) amit belső memóriaként kezel. Ezt a Link2SD appal csinálhatod. Vannak rá jó leírások, jobbak mint amit én adhatnék.

2013. jún. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!