Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Találtam egy törött iPhone-t....

Találtam egy törött iPhone-t. Meg tudom csinálni. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy az utcán a szemem láttára bszta földhöz egy csaj a telefonját. Természetesen ripityára törött a kijelző, elő- és hátlap, de nekem megéri megcsinálni. Meg is tudnám, de mi van, ha nem volt kifizetve és letiltják ha újra használom? Az IMEI szám átírása gondolom bűncselekmény. Azzal, hogy ő földhözvágta, szerintem vállalja a következményeket is.. adta volna inkább nekem :( És az a legrosszabb az egészben hogy tényleg meg tudom csinálni és meg is éri. De akkor most mi legyen? Csak egy médialejátszónak használhatom? :P

2013. jún. 29. 05:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jogilag mint megtaláló le kellene adnod a rendőrségen, ha nincs meg a tulaj akkor hivatalosan rád száll a tulajdonjog, aztán azt csinálsz vele amit akarsz. Akár földhöz is csapkodhatod.
2013. jún. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom valami újgazdag p*csa volt, akinek apuci úgyis vesz két nap múlva másikat. Még véletlenül sem adnám vissza, főleg ha ő maga vágta a földhöz.. Nem becsüli, nincs rá szüksége.
2013. jún. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy milyen egyéb sérülései lehetnek?

Honnét tudod, hogy csak az elő- és hátlap sérült?

2013. jún. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Aha földhözvágta a simkártyát se vette ki te meg elhoztad.Elmehetnél mesemondónak!
2013. jún. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellett volna kivenni a kártyát? Bemegy a T-mobileba apucival, aztán X ezerért igényelnek új kártyát, mondván "elveszett"
2013. jún. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az ideg csodákra képes- a csaj pedig felelőtlen volt, benne hagyta az sms-eit, mindent, képeket, amelyek személyes dolgok. A csaj csak úgy lelépett, ott hagyta?.... tényleg apuci kislánya lehet vagy egy instabil személy. Én várnék a helyedben, mert hátha megnyugszik és elkezdi kerestetni. Te meg megcsinálnád és tökéletes állapotban venné tőled vissza. Várj.
2013. jún. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kivettem az akksit. Amúgy ez a Balaton-part. Itt ilyen betegek mászkálnak. Utcán közösülnek, hánynak minden sarkon, verekednek de nem csak a fiúk/férfiak, hanem a lányok is vagy fiú ver lányt :P 2 hete egy csajra törte rá a kocsi üveget a volt barátja. De tegnap nem csak ezt az ájfónt "találtam" (több szemtanú is volt rá, hogy földhözcsapta és otthagyta), hanem találtam még komplett sífelszerelést is. Kivéve a botot, mert azok el voltak törve. Volt ott 2 pár síléc, 2 pár hozzá való csizma, botok meg overallok. Össze volt törve az egyik pár léc meg a botok, de egy pár sílécet érintetlenül találtam, odaadtam egy haveromnak mert én nem síelek :P A csizmát is elhoztam mert jó pénzért el lehet adni :D De lehet, hogy neki adom mert anélkül mire megy a léccel? Meg 3 overallt elhoztam, egyik pont jó rám, a másik kettőt meg odaadtam egy ismerősnek. Jó lesz télre :)


Hát ilyenek vannak itt a Balaton-parton. Ez a szórakozás egyeseknek.

2013. jún. 29. 13:44
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Hallod, te iPhoneból hogy vetted ki az akksit?
2013. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy szétszedte és kivette belőle. Nincs benne semmi ördöngősség.
2013. jún. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Levettem a hátlapot és 2 csavar tartja a szalagkábelt, kipattintottam és utána van egy ilyen műanyag fül amivel az akksit ki lehet venni. Én megcsinálok magamnak mindent csak legyen alkatrész meg szerszám ;)
2013. jún. 29. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!