Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IOS vagy Android? Mi a különbség?

IOS vagy Android? Mi a különbség?

Figyelt kérdés

2013. jún. 29. 08:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2013. jún. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
91%
Probalom magyarul jol leirni.Az Apple szisztem az IOS teljesen zart,az android a googletol,nyitott több mindent lehet vele kezdeni.
2013. jún. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
és melyiket ajánlanátok jobban?
2013. jún. 29. 08:49
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Az iOS-t. Sokkal biztonságosabb, optimalizáltabb.
2013. jún. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

Android: többet tud, nyílt, bármit meg tudsz vele csinálni, a megfelelő telefonon egyáltalán nem is akad.

iOS: már csak tableteken az igazi, telefonszinten Android nagyon leelőzte, természetesen iPhone sem rossz, de nem tudnék egy előnyt sem mondani Androiddal szemben.

2013. jún. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az android még a csúcsmodelekken is néha megakad (tudom tudom, van akinek soha de soha de soha nem akad még meg...), ugyan a play -en töb app van mint az appstore -ban, de annak 3/4 vagy fingós büfögős app, vagy még a referencia modellen, a nexus 4 -en is pocsék. Az ios szépek az alkalmazások, mertz meg van adva hogy nézzen ki. Androidon is lenne ilyen, a holo ui, de azt az appok 99% -a nem használja.
2013. jún. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na az apple fanboyok.. nem 30 ezres Androidos telefont kell a 200ezres iPhone-nal összehasonlítani. A Nexus telefonokkal ugyanis semmi baj.
2013. jún. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Multigod97 ***** válasza:
Szerintem iOS. Ami fontos, hogy benne legyen egy telefonban az benne van, sőt még sok más is. Az Android-ot jobban személyreszabhatod, de ez nem javit/ront a használhatóságán szerintem. Az App Store-ban most van 800 ezer app, amik minőségi alkalmazások, nem ugy mint droidon. De persze mindkettő jó, tehát nem lehet egyértelműen eldönteni ezt a kérdést. Ez mindenkinek más az ízlése. Amúgy Android még S4-en is akad (a digitimes és/vagy a the verge tesztelői mondták) néha, míg az iPhone-nál ezt lehetetlen eléri.
2013. jún. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Itt ugysem fogod megtudni, hogy melyik jobb, mivel az iOS fanok nyilvan azt partoljak es soroljak fel jo tulajdonsagait, es forditva. Mindketti jo, mindkettonak vannak elonyei illetve hatranyai. En szemelyszerint az androidot kedvelem jobban, de persze egy iPhonet sem utasitanak vissza. Maradjunk annyiban, hogy mindketto jo :)
2013. jún. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
na a sok okos. szerintem nem lehet összehasonlítani mind a kettőt ki kell próbálni :) személy szerint nekem volt mind a kettő iOS jobban tetszett ennyi.
2013. jún. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!