Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnék Google Playrol...

Hogyan tudnék Google Playrol játékot venni? (többi lennt)

Figyelt kérdés
Van bankkártyám K&H s, amit kiküldenek havonta papir azon rajta van a bankszámlaszám, de hiába írom be nemfogadja el, mert a szám hosszabb mint amit belehet írni? Mit lehet tenni?
2013. jún. 29. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kicsit kreatív lennél, akkor ingyen is be tudnád szerezni őket...
2013. jún. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen tudom, de aim nekem kell annak a játéknak a lagujabb verzioja seol nincs enn vsak ott, és csak az a verzio indul el.
2013. jún. 29. 10:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Melyik az a játék?
2013. jún. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 |Orfeusz| ***** válasza:
Ha nem a playen veszed meg, tehát apk-ból telepíted, playről ugyanúgy lehet frissíteni.
2013. jún. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Plants vs Zombies a játék neve. Nekem nem engedi frissiteni mert azt írja, hogy ez az alkalmazást nem a Goolge Play ről vetem meg, vagy valami ilyesmi.
2013. jún. 29. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!