Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » FONTOS! Sonny Ericsson Xperia...

FONTOS! Sonny Ericsson Xperia x8-as telefon miket tud? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

az alábbiakra lennék kíváncsi:

-androidos-e?

-a facebookot lekell-e tölteni vagy alapból van rajta?ha nincs akkor hogyan tudom letölteni?

-játékokat lelehet-e tölteni rá,ha androidos?ha igen honnan és hogyan?

-mennyire ismeritek ezt a telefont?

-tudnátok róla mondani jó és rossz dolgokat?miért jó/miért rossz?


2013. jún. 29. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, androidos

Van facebook

Lehet letölteni - Play áruház (Market)


Régi, elavult, gyenge (kis felbontású, méretű kijelző, gyenge proci 600 MHz, kevés RAM), NE VEDD MEG!

2013. jún. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Androidos telefon, facebook alapból van rajta, kapsz rá frissítéseket úgy is.Játékokat le lehet tölteni rá a Marketről, mivel az X8-on még 2.1 van és Google Play 2.2 fölött van.A telefon egész jó kis darab, a maga korában vitte a pálmát.Manapság is megéri, kb olyan 10-15 ezerért.Nem nagy hardver van benne, de a 2.1 futtatására teljesen alkalmas.Jó dolog csak annyi kb hogy az egész telefon jól össze lett rakva.Rossz dolog(lehet csak nálam volt ilyen) hogy egyre jobban lassul.Nekem 1,5 évig volt, már a vége felé kicsit lelassult de teljesen jól bírta.Ha ilyen 10 ezerért vagy 15-ért adják én megvenném, ha nincs másra lehetőség. :)
2013. jún. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Xperia.floyd ***** válasza:
Szerintem nem érdemes! Ilyen készülékem van , hiába tettem rá 2.3-at (ami nem a gyártótól van) , felhúztam 768MHz-re a 600-as processzort így is képes akadni... Én még egyszer nem vennék ilyet , inkább gyűjtenék egy komolyabbra mint az Xperia Tipo ; Huawei Ascend Y300 stb... Androidos , facebook volt rajta egyébként , Android Marketről is lehet letölteni meg játékokat is de elég gyatra játékokat visz... Most tervezek egy erősebb telefonra beruházni , mert nekem nem jön be annyira hiába a sok hackelés. Kamerája pedig 3.2 led vaku nélkül , éjszakai képeket nem ismeri annyira , a nappali képek pedig inkább nekem a telefonon szépnek mondhatók (mert rajta van a BRAVIA Engine™ , de alapból nincs) , gépen nem... A maga idejében igaz , hogy jó telefon volt nagyon is , de sajnos nem 2010-et írunk. Maximum 5.000 Ft-ot adnék érte használtan persze , egyedül ami hiányozni fog benne az a hangzása , mert számomra ennél hangosabb teló nem volt ami még a mélyeket is kiadja , a többi fapados telefonhoz képest meg legalább ezen megtanultam maga az androidot :)
2013. jún. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát,nagyon szépen köszönöm a válaszokat,de sajnos már nem tudom azt mondani,hogy ne ezt kapjam.Holnap lesz a szülinapom és ezt fogom anyumtól kapni.Vagyis amire én használnám arra jó,zene,facebook(net),játszani rajta,telefonálni.Ezekre jó,ugye?

Mégegyszer köszönöm a válaszokat! :)

2013. jún. 30. 09:19
 5/9 Xperia.floyd ***** válasza:
A zene az jó , facebookkal sincs nagy probléma (ott inkább a szarul megírt programmal van gond) , telefonálni minden telefon tud , játszani pedig inkább alapokon tudsz (pou,angry birds,nfs shift).
2013. jún. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszi!
2013. jún. 30. 13:29
 7/9 anonim válasza:

Nyugi, nem fogod megbánni hogy megveszed.

Egy kérdés: Ha szabad tudni mennyiért veszed?

2013. jún. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Anyáék vették 18000 ft-ért.
2013. júl. 1. 14:18
 9/9 anonim válasza:
Annyit bőven megér, még most is. :) Nem bánod meg.
2013. júl. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!