Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A szolgáltatóhoz vagy szervizb...

A szolgáltatóhoz vagy szervizbe vigyem el a telefonomat?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy Mini-m van. Ki kellett vennem a telefonból a kártyát. Visszatettem (természetesen jó irányban), bekapcsolás után nem észleli a kártyát. Többször eljátszottam ugyan ezt, de semmi.


A telefon december óta van meg. Vigyem vissza a szolgáltatóhoz? Szervizbe? Mit tegyek? Tény, hogy kicsit rossz állapotban van a kártyám, de más telefon simán 'beveszi'.



2013. jún. 29. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
A szolgáltatóhoz kell első körbe menni, kérj másik kártyát. Lehet a számod ugyanaz, lóvét sem bukod el. Ilyen esetbe ingyenesen kérheted. Ha azzal ok, akkor ok. Ez lehet gond, s talán ez is a baj. Ha ígyse jó akk a szerviz.
2013. jún. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy anya nevén van a kártya. Nem tud velem eljönni. Ha a nevemre íratnám át a kártyát azért fizetni kell? Biztosan ingyen kapom az új SIM kártyát?
2013. jún. 29. 18:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem ha a nevedre menne az nem ok. Maradna anyud nevén. Nos nem tudom h eofogadják e h te intézed a nevében. Ez lehet baj. Max ír egy meghatalmazást anyud, a szükséges adatokkal, hogy az ő nevén lévő kártyát az újra cserélésének ügyét te intézheted! A többi mint korábban írtam.
2013. jún. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már nyomtattam egy meghatalmazást, csak nem tudom, honnan kerítsek két tanút. Hétfőn már mennék be a szolgáltatóhoz, mert szükségem lenne minél hamarabb a telefonomra...
2013. jún. 29. 18:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Nah azért nem az ügyészségre mész. Nem kell arra tanu. Anyud leírja, h nem tudja intézni az ügyet, téged kér meg rá. Szerepeljen a telszám, anyud adatai, meg a szerződésszám is jó ha ott van amire vette annó, nahmeg a jelszava is legyen meg. Mást nem kérnek a személyes intézés során sem. A szerződés száma sem kell akkor, de így jó ha tudod. Hogy engedik e nem biztos, de megmondod nem tudja intézni oszt ennyi. Fogadják el. Am a csere ilyen esetben ingyé kéne legyen. Nekem a tmobilnál az volt. A régi sim elmozdult a c7 ben. Bementem, mondtam h lötyög benne, az nem is volt sérült. Kaptam ùjat, a számot átrakták arra, meg az egyenlegem is. A te eseted csak annyiban más, hogy az anyud nevében te intézed a dolgot. A meghatalmazás pedig igazol hogy mi van. Lehet nem kell, de ha szemetek mondják jöjjön be ő. Akkor érdemes elgondolkodni HANGOSAN Hogy lehet a voda, telenor is jó a telhez, ink kötök velük szerződést, bár az pénz, de hamarabb megvan. Akkor lehet mondja vegyed ott az újat. Erre mondani kell, hogy ha ezt nem akarod elintézni, akkor minek maradjak olyan helyen ahol az ÜGYFELET LEXARJÁK? Nah erre mindent megszoktak tenni csak maradj ott.
2013. jún. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A szerződésszámra és a jelszóra kétlem, hogy emlékszik. Én sem. Hétfőn mindenképpen elmegyek a szolgáltatómhoz.


Köszönöm szépen a segítséget!! :)

2013. jún. 29. 19:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerződés ha megvan a szekrényben azon megvan. Ha nincs nem baj, lehet nem is kellene. A jelszó az kell(ene)de ha minden más adat stimmel talán elég az is nekik. Majd írd meg sikerült e. De szerintem nemlehet gond.
2013. jún. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

2006-7-től használom ezt a számomat, természetesen elkallódott a szerződés, amit anya megkötött akkor.


Természetesen majd írok :)

2013. jún. 29. 19:52
 9/9 A kérdező kommentje:
Hajnalban újra betettem a kártyámat a telefonba. Végül csak 'bevette', nem tudom hogy :)
2013. júl. 1. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!