Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows phone 8-rol velemenyek?

Windows phone 8-rol velemenyek?

Figyelt kérdés

gyorsasag, marketban mennyi alkalmazas van, androidhoz kepest jobb e vagy rosszabb, kezelhetosege

ezekre lennek kivancsi :)


lumia 820-at vennek



2013. jún. 29. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is lumia-t akarok majd venni. Ismerősömnek egy régebbi modell van ami még wp 7.8-as(lumia 710) de az is elég erős, és azt mondta még csak 1x fagyott be, azt is azért, mert ő túlterhelte.

Androidnál mindenképp stabilabb és folyamatosabb működésre képes a rendszer. Van rá sok alkalmazás(androidra rengeteg van aminek fele kb hulladék :D) játék is stb.

Kezelhetősége ahogy én próbáltam a 710-est, egyszerű, csak szokatlan, de ha megszokod akkor biztos jó lesz.

2013. jún. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem is 7.8-as L710-em van. Gyors a mai napig a kicsike, és megbízható. Folytonos, és egyszerű a működése. Minden, ami nekem kell, ott van a piactéren.


L820 pedig jó választás, számára nincs olyan app, ami ne futna el a RAM hiánya miatt. Nem fogod megbánni! ;)

2013. jún. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

koszi :)

hallottam, hogy tobb a fizetos alkalmazas wp-n, mint androidon :(

nekem most android van es nagyon nem szeretem, naponta 2-szer is kikapcsol magatol. legutobb azert mert a bongeszot nem nyitotta meg

2013. jún. 30. 09:14
 4/5 anonim ***** válasza:

A 7.8-al én nem voltam elégedett!Azt nem tudom a 8-al kijavitották-e de a zenelejátszó valami borzalom pl.elinditok egy mixet és nem lehet beleugorni mondjuk a 30.perchez,mert ilyen nincs benne.Nyomnod kell addig a tekerés"gombot".Sport tracker nem tud futni a háttérben,mert nyomsz egy home gombot aztán újraindul a program az elejétől ha újra belépsz.Ez azért lenne fontos,mert közben elinditom a zenét esetleg közben netezek.A marketen elég sok a fizetős program amit pl.még symbianon használtam vagy épp most Androidon.Képernyő telefonálás közben lezár.Apróbb hasznos funkciók nincsenek benne.Kikapcsolva töltött ugyan de állandóan kéri a PIN kódot,hogy kapcsoljad be.Csengőhang macera.

Ami viszont jó volt benne,hogy tényleg gyors azt csinálja amit akar az ember.Offline navigáció.Más pozitivumot nagyon nem tudok elmondani.

2013. jún. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy sok a fizetős, de az alap facebook, metrotube(youtube)twitter, nokás cuccok, és egyéb hasznos cuccok mind ngyenesek. Amit az okostelefon használók 90%-a használ, az itt is ingyenes.
2013. jún. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!