Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Maxell Maxtab C8-ra Google...

Maxell Maxtab C8-ra Google Play? SEGÍTS!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy Maxell Maxtab C8-am, de csak SlideMe Market van rajta. ROOTOLÁS NÉLKÜL lehet valahogyan tenni rá Google Play-t? Bárhogyan, csak ne rootolással. Vgay valami egyéb ötlet, hogy hogyan tegyek rá alkalmazásokat? Sokat letöltök máshonnan, de párat nem találok sehol. Meg ha csak így letöltöm, és felteszem gépről, akkor nem tudom őket frissíteni. :\\\ Sürgős segítséget kérek!!! Köszönöm szépen! :)

2013. jún. 29. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. jún. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Külön írtam, hogy ROOT nélkül...
2013. jún. 29. 21:34
 3/7 |Orfeusz| ***** válasza:
Megpróbálhatod csomagtelepíatővel de szerintem úgy nem mennek föl. Rootolnod kell valószínűleg.
2013. jún. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olvasd végig. Levan irva hogy kell. Máshogy egyszerűen nem lehet.
2013. jún. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam, és azt írja ki ha elindítom, hogy az alkalmazás sajnos leállt. Nem szeretnék rootolni :(
2013. jún. 29. 21:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor felejtsd el a playt.
2013. jún. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Konkretcsavo válasza:

A megoldás a következő, működik nálam 2db MAXTAB 8-on:

1. Szedd le az általad felrakott Google Play alkalmazást

2. Engedélyezd az idegen források használatát


Tedd fel ezt a négy fájlt a kártyára, és sorrendben telepítsd őket a tabra (telepítés végén lépj ki mindig, nehogy elindítsd!)

Majd ha kész, indítsd újra a tabot

1. OneTimeInitializer-signed.apk

2. SetupWizard-signed.apk

3. GoogleServicesFramework-signed.apk

4. com.android.vending-3.3.12.apk


Nekem ezután nem a Play Áruház, hanem elődje, az Android Market (ami ugyanaz) jön fel és teljesen használható. Még nem akart Play-ra frissíteni.

2014. nov. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!