Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért puffadt fel a mobilom...

Miért puffadt fel a mobilom akksija? Veszélyes?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung Galaxy S-em. Nemrég vettem bele egy új akkumulátort, mert a régi már gyenge volt. A régit eltettem a fiókba. Ma pakolgatok és a kezembe került. Felpuffadt, főleg a közepe. Nem merem megfogni se nehogy felrobbanjon. Mit tegyek?

2013. jún. 30. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen veszélyes hulladék gyüjtők, az egyikbe dobd bele. Azt már használni nem szabad.
2013. jún. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És szerinted mi lehet ennek az oka?

Nem volt nagyobb hőmérsékletnek kitéve, mint az az akksi, amit már helyette használok. Egy sötét fiókban volt.

Akár fel is robbanhat?

(egyébként gyári akkumulátorról van szó)

2013. jún. 30. 13:36
 3/4 |Orfeusz| ***** válasza:
Nem fog felrobbanni, egyszerűen tönkrement. Ezt így lehet megelőzni ha 40% töltöttséggel rakod el és hűvös helyre. Vidd el valami gyűjtőbe.
2013. jún. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

értem, köszönöm


Maximumra töltöttem fel és úgy tettem el, hogy ha hosszabb útra mennék, akkor legyen tartalék. Május végén feltöltöttem el is vittem, de nem kellett használni, aztán vissza eltettem. Erre ma azzal szembesülök, hogy jól felpuffadt.

2013. jún. 30. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!