Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valakinek Alcatel ot-3040...

Van valakinek Alcatel ot-3040 telefonja?

Figyelt kérdés
csak azért kérdem mert nem tudok rá jönni hogy hogyan kell telepíteni a letöltött java játékokat
2013. jún. 30. 14:00
 1/2 anonim válasza:
Usb-vel csatlakozatod a gépedhez a telefont, rárakod a letöltött játékot, kihúzod a telefont. A telefonodon kikeresed a játékot és a telepítésre kattintassz. Ezután elfogadod a telepítést és a memóriakártyára mented. :)
2013. okt. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mamby válasza:

Két napja vette, de már szívesen ki****nám az ablakon. Sajnos vette, és nem ingyen adták, de most hogy tudom milyen, úgy sem fogadtam volna el. Igazából én sem tudtam Java alkalmazásokat telepíteni rá. És ezt tudtam meg: A China Mobile nem használ operációs rendszert és nem támogatja a Java alkalmazásokat. Saját programjai/Játékai nincsenek, nagyon ritkán találok házi készítésű gagyi játékokat, vagy olyat ami nem az mint amilyen néven fel van töltve, teljesen más, csak átverés...

Egyébként ami program kell neki az " .vxp " formátum.

Sok serencsét a keresgéléshez. Jelenleg azon töröm magam, hogy hogyan is lehetne Java rendszert telepíteni erre a szeméthalomra :D

2014. jan. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!