Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3 vagy LG...

Gaxal kérdése:

Samsung Galaxy S3 vagy LG Otimus 4X HD?

Figyelt kérdés

1. Akumlátor?

2. Anyaghasználat?

3. Képernyő?

4. Kezelhatőség?

5. Melegedés?



2013. jún. 30. 22:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Csak az S3 oldalából tudok nyilatkozni mert csak olyanom van... na szóval az akksi nem túl erős, de nem rosszabb mint az LG szerintem kb ugyanannyit bírnak. Sokan bírálják az s3 anyaghasználatát, szerintem semmi baj nincs vele. Műanyag, de szép bár valóban sérülékeny ezért tokban ajánlatos tartani. Nem tudom a 4x milyen de szerintem azt is jobb tokban tartani. Az S3 alig melegszik, szinte észrevehetetlen, az LG-ről azt hallottam hogy a tegra 3 miatt erősen melegszik. Az s3 jól kezelhető, a képernyő pedig szubjektív. Super amoled ami nagyon szép színeket takar, bár kicsit néha mesterkélt, de lehet állítani...sajnos pentile mátrixos tehát ha közelről figyeled akkor lehet látni a képpontokat... hozzá teszem ez nem zavaró szerintem. A 4x-ben ips van ami majdnem olyan szép színeket nyújt ráadásul rgb-s szóval nem látod a pixeleket.

Ha egyszóval kéne válaszolni akkor: akksi, melegedés, kezelhetőség S3, anyaghasználat, kijelző: döntetlen.


Ha akarsz még valamit tudni, kérdezz nyugodtan :)

2013. jún. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
mind a 2 telefon jó! samoled van az s3 ban ips az lg ben, a az lg kicsit jobban melegedik (tényleg kicsit,tapasztalat) de már függetlenben 67ezer és teljesítményben szinte 1enranguak.
2013. jún. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
mert nekem mind a 2 nagyon tetszik, tudom, hogy minden alkalmazást elbírnak. De akkor az LG-melegedése nem zavaró?
2013. júl. 1. 00:12
 4/17 anonim válasza:
1 általán nem ma 3 órát midern combat 4 eztem rajta max fényerőn töltés közben,felmelegedett de az s3 sem sokkal hűvösebb nála.
2013. júl. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
akkor nem zavaróan hanem csak kicsit melegszik? Mert ha nem zavaró és nem sül bele a kezembe akkor LG-t vennem. Van rá 4.1 es android?
2013. júl. 1. 00:25
 6/17 anonim válasza:
kicsitsem zavaró jelenleg 4.1.2 es a legfisseb android rá ,szerintem lesz 4.2 is
2013. júl. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nekem a 4.1 is elég de ha már van rá akkkor szerintem LG-t veszek, most jelenleg egy zte blade-m van mert a Sony Xpreria Solam 2. van szervízbe
2013. júl. 1. 00:33
 8/17 anonim válasza:
én elötte egy zte skatet használtam kb 2300 pontos antutu tesztet futtatott,a 4x el most 17000 pontot is eléri
2013. júl. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

köszönök mindent!

1 hét múlva jár le az előfizetésem 99% hogy LG Optimus HD 4X et veszek!

2013. júl. 1. 00:44
 10/17 PcStar válasza:
Egyértelműen Galaxy S3, erősebb gpu, S voice, nem melegszik annyira, meg a samsung minőségi nem ugy mint egy szar lg. A samsungon gorilla glas van ami karcállóságot biztosít míg az lg könnyen karcolódik.
2013. júl. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!