Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb: Nokia, vagy...

Melyik a jobb: Nokia, vagy Samsung?

Figyelt kérdés
És milyen telefont lehet kapni újan, vagy használtan, ha van fölös tízezer forintom?
2008. jún. 23. 17:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Nokia.
2008. jún. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%

Egyik se,a sony ericsson a király,főleg az aksija tuti nagyon jól birja a strapát,van egy 5 éves sony ericssonom /t310/ ami a mai napig nagyon jol műkodik,csak már kiment a divatból!

Amugy a nokia a jobb,többet is tud mint a samsung.

Aki már megismert egy mobil fajtát,az mindég ahoz a tipushoz ragaszkodik.

Kivétel a tesóm mivel neki már volt több fajta mobilja,nem tud leragadni egy márkánál,ő a változatosságot szereti.

2008. jún. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

nokia.10 ezerért?hát...

nokia 6101,6600,6102,6610,2610,1208,stb.ezek használtan kerülnek kb ennyibe.

újak:nézz utána neten,mert minden szolgáltatónak más áraik vannak.

2008. jún. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Aha, oké, köszi a válaszokat. Szétnézek.
2008. jún. 23. 19:21
 5/23 anonim válasza:
91%
Szerintem itt teljesen objektív válaszokat úgysem fogsz kapni. Van, aki ezt szeretni, van, aki azt, van, aki egy harmadikat, negyediket, stb. Mindenkinek más tetszik. Én speciel nokiás vagyok.
2008. jún. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
Egyértelmű: NOKIA
2008. jún. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
Nekem először nokia volt, aztán samsung, most pedig sony ericsson. Kinézetre a samsung szebb szerintem... de nem ez számít. A nokia többet tud és abban is vannak szépek. Szerintem ne vegyél használt telefont, mert van sokféle akció, 10ezerért már lehet kapni új telefont, igaz olyat ami már lejárt sláger, de attól még sokat tudhat és jól is nézhet ki.
2008. jún. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
94%
NOKIA párti vagyok, minden telefonom ilyen tipusú. Sztem jók, megbizhatók és egyszerű kezelni de mindekinek más a favorit.
2008. jún. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
89%

Nos,akksiban ÁLTALÁBAN jobb a Nokia(vannak új telók amiknek csak 2 napig bírja az akksi),térerőben viszont mindenképp jobb a Nokia. Külcsíny miatt Samung,de napi felhasználói szinten a Nokia mindenképp szerencsésebb választás szerintem,bár ezek is csak szokás kérdések.Szervíz szempontjából már mindegy,mert lassan mindegyik szervízigényes.

Én használtam 2 hétig Samsungot,valahogy nem jött be.Nálam a Nokia és a Sony Ericsson a favorit:-)

Az árak és az akciók folyamatosan változnak,de ált. samsungot könnyeben veszel 10 ért mint Nokiát.De az alap Samsungnál nem cseng és rezeg a teló egyszerre és kikapcsolt állapotban nem ébresztenek.

2008. jún. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
100%
a nokia ezerszer jobb nekem is nokiám volt 3 évig kb 6 hónapja vettem samsungot...hát megbántam....a nokia aksija is sokkal jobb:) 10ezerért...hát .....
2008. jún. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!