Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U kamerájának a...

Sony Xperia U kamerájának a minőségén lehet javítani?

Figyelt kérdés

Tegnap szórakoztunk a haverokkal, próbáltam fényképezni (sötétben kint 11 órakor este) és vagy 10 másodpercig fókuszált,utána fényképezett ,és így is nagyon sz##r lett a kép..

Barátom S3-ján megnyomta az elsütő gombot, 1 mp-att fókuszált,és krisztály tiszta képet csinált

(tudom ,tudom nem egy kategória, ár , kamera minőség stb. csak meglepődtem)


valami ötlet?



2013. júl. 1. 00:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy normális fényképezőtől sem kell nagyon sokra számítani a sötétben, hát még egy telefontól. Az S3-at nem ismerem, lehet, hogy csak szerencse, lehet hogy valóban ilyen jó kamerát tettek bele.

Nem lehet javítani a minőségén.

2013. júl. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:/ okés.köszi
2013. júl. 1. 12:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az U- hoz megvettem a Camera Zoom FX prg-ot, egész jókat lövök vele, persze csak napsütésben, vagy nappali fényviszonyoknál..
2013. júl. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az nekem is meg volt, de sötétben az sem javított semmi..

Akkor mind egy. beletörődöm :)

2013. júl. 2. 01:24
 5/5 anonim ***** válasza:
3. vagyok, a fénykép nevében is benne van, hogy "fény" kép.. nem véletlen. S3 már más kategória.
2013. júl. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!