Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek milyen tapasztalatai...

Kinek milyen tapasztalatai vannak a HDMI kábellel összekötött tv és telefon között? Mégis hogy működik?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi igazából:

1. Akadásmentes a kapcsolat?

2. Ha Elinditok egy youtube videót, akkor csak a tévén szól?

3. Ha nézek egy videót, kikapcsol az okostelefon képernyője?

4. Érdemes beruházni rá?



2013. júl. 1. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Laptopon Szuper ! Telón még nem láttam. :-(
2013. júl. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezzel nem vagyok kisegítve. Jah és Note 2 lenne összekötve.
2013. júl. 1. 17:05
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Akadásmentes a kapcsolat? Persze.

2. Ha Elinditok egy youtube videót, akkor csak a tévén szól? Telefonon is ugyan az megy, screen mirroring van.

3. Ha nézek egy videót, kikapcsol az okostelefon képernyője? Nem.

4. Érdemes beruházni rá? Par szaz Ft egy MHL USB->HDMI kabel, mi ebben a beruhazas? :D

2013. júl. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

1. Akadásmentes a kapcsolat? Igen, bár nekem néha elmegy és visszajön 1 másodpercen belül, de biztos a kábel volt rossz helyen.

2. Ha Elinditok egy youtube videót, akkor csak a tévén szól? Igen.

3. Ha nézek egy videót, kikapcsol az okostelefon képernyője? Én laptopon használom és azon igen, bár régebben nem kapcsolt ki, szóval valahogy belehet állíani. :D

4. Érdemes beruházni rá? Persze, bár nekünk ez már a második, valaki véletlen belerúgott, hogy a földön volt a kábel és az egyik vége eltört.

2013. júl. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!