Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a huawei...

Mi a véleményetek a huawei ascend y300ról? Az én telefonom meghalt és gyorsan kéne új. Jókat olvastam róla de személyes tapasztalatok? :D

Figyelt kérdés

2013. júl. 1. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem rég lettem egy ilyen telefon tulajdonosa, csak jót tudok mondani róla. Az akksija jól bírja, a játékokat tökéletesen viszi. Egyettlen dolog nem tetszik benne hogy a ram kb 400mb nem pedig 512mb ahogy írják. de ettől függetlenül remek kis teló árkategóriában a LEGJOBB !!
2013. júl. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :D és nem idegesítő a kevés ram? mármint nem fagy le, nem akad meg ilyenek?
2013. júl. 2. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fagyást nem. Egyszer volt hogy ki lépett a d-day nél, mert sok program futott a háttérben. Ám ki léptem a haszontalan programokból és kész.
2013. júl. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem nagyon bejött ez a telefon,egyetlen hiba,hogy nincs konkrét menüje,hanem minden ki van rakva,és sok a fölösleges beépített alkalmazást,amit term. nem lehet leszedni.

Nekem sem fagy,soha nem akadt még meg.Tudom ajánlani!

2013. júl. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :DD
2013. júl. 5. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!