Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valami más, QWERTY-s telefon?

Valami más, QWERTY-s telefon?

Figyelt kérdés
Van egy Xperia Mini Pro-m, èrdekelne, van-e más olyan QWERTY billentyűzetes android telefon amely ugyanúgy olcsón megszerezhető ès tudásban hozza a szintjèt, vagy megközelíti. Armv7es CPU, vaku, viszonylag nagy (3 colos) ès jó minősègű (TFT-LED) kijelző, ez èrdekelne.

2013. júl. 2. 15:20
 1/4 |Orfeusz| ***** válasza:

"viszonylag nagy (3") és jó minőségű (TFT-LED) kijelző" :D

A viszonylag nagy az 5-6,1" (Ascend Mate) a jü minőségű meg az IPS/SAMOLED kijelző.

A QWERTY gombsoros telefonok gyártásával leálltak, mert nincs rá igény. Egyszerűen azért, mert a mechanika gyártása drága, feldobja az árát és így nem éri meg.

Egyetlen itthon forgalomban levő telefon felel meg az elvárásaidnak, az Xperia Pro, ami ha jól tudom régebbi a Mini Pro-nál. És így is 50 ezer forintba kerül. Szerintem érdemes lenne lemondani a qwerty billentyűzetről, sokkal jobban járnyál. Egy nagyobb képernyőn virtuális billentyűzettel szinte olyan jól lehet gépelni.

2013. júl. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:
querty billentyűs telefont még gyártanak pl a balckberry q10 gyártása nemrég kezdődött meg Tiszaújvárosban a z10el együtt és egy darabig fogják is gyártani.
2013. júl. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Francba. Sztem akkor gyűjtök egy Xperia Pro-ra, vagy Motorola Milestone-re, eddig az Xperia Mini pro tetszett a legjobban, de nem csak Sony Ericsson érdekel. Amúgy használtan venném azt is.


Am én ezzel nem csak gépelek. Menüben is lehet navigálni, valamint egy-két játékot is tudnék így példának hozni amit tudok billentyűzettel irányítani (Inotia 4, Asphalt 5).

2013. júl. 2. 16:26
 4/4 A kérdező kommentje:

Mmint a leendő telefont venném használtan. A mostanit is úgy szereztem.


Hát a nagyot úgy értem, hogy ne Xperia X10 Mini Pro legyen és ne TFT. Legyen világos, látható, nem pixeles. Volt Super Amoled is (Galaxy S) de különbséget a kettő között én nagyon nem érzékelek.

2013. júl. 2. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!