Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom elérni hogy a...

Hogyan tudom elérni hogy a telefonomon a képernyőt ne vízszintesen tudjam lapozgatni, hanem lefelé tudjam görgetni?

Figyelt kérdés
Először is feloldom a képernyőt, utána a menübe megyek.. okostelefonról van szó.. ugye ilyen oldalak vannak, amivel vízszintesen tudom lapozgatni, oldalra.. DE én olyat szeretnék, hogy lefelé lehessen görgetni a menüt, ne ilyen oldalak legyenek és ne oldalra kelljen lapozgatni, lefelé görgetőset akarok.. tudom hogy valahol be lehet állítani, csak azt nem hogy hogyan.. lécci valaki help me, sürgős!!

2013. júl. 2. 18:02
 1/1 |Orfeusz| ***** válasza:

Mindenképpen launcher kell hozzá. Az alap android a 4.0 verzióig a lefele görgetős alkalmazásfiókot használta.

Ha 2.x android, akkor a GO launcherben például van ilyen funkció.

Ha 4.0+ akkor szerintem már nincs rá ilyen launcher, mivel már a stock android is oldalra lapozgatós innentől. De itt meg a Nova launchert (vagy az Apex launchert, nincs sok különbség) ajánlom, bár mint mondom nincs ilyen funkció.

2013. júl. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!