Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Tipo milyen...

Sony Xperia Tipo milyen telefon? Megbízható? Vélemények?

Figyelt kérdés

2013. júl. 2. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Olcsó alsó kategóriás készülék. épp annyira megbízható mint a többi 100000
2013. júl. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
nekem olyan van. megbízható(legalábbis én elvagyok vele, nincsenek nagy igényeim a telefonokkal szemben), de mostanság néha lefagy. ráférne egy rendszerfrissítés.
2013. júl. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
nagyon elvannak szállva 30 nemtom.hány ezerér árulni egy olyan szart max 20ezret ér én nemtudom de már 5-6 éve is volt 3,2mp kamera autofokúszal a kamera 3.2mp es nincs rajta fókusz homályos szar képet lő, a kijelző 3,2col os 256ezer színü egyetlen jó dolog a hangszórója ami nagyon jó. de ha rám hallgatsz akkor huawei y300 veszel pár ezerér drágább ezerszer jobb
2013. júl. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
huawei y300 potom tízezerrel drágább csak :D
2013. júl. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De meg is éri azt a + 10-et
2013. júl. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én 22ért vettem a tipot, anno (novemberben) akkor nemrég kapta az üzlet, kb akkor jött ki. Nem tudom hol vettétek 30ért.


Én szeretem, pont hozzám való, kicsi de okos. Nincs szükségem semmi többre, mint amit ez a pici tud.

2013. júl. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!