Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek ha ezt írja ki a...

Mit tegyek ha ezt írja ki a telefonom" a tárhelye hamarosan megtellik?

Figyelt kérdés

Sony ericsson Xperia ray telefonom van

Egy éve nem töltöttem le rá semmit

Tény és való 300db kép van rajta de ez eddig is igy volt.

2honapja kiírja folyamat a telefonom fent van egy nagyító (vagy mi az egy nagy kör alak,) és egy piros felkiallto jel.


Azt mondták töröljék le programokat leszedtem egy csomót. Képeket is de megint kiírj

Van benne ss kártya sok program azon van

Mit tegyek hogy eltűnjön róla az a jel?


Ha szoftvert frissitek mindenem eltűnik?



2013. júl. 2. 21:52
 1/3 anonim válasza:
A képeket lemented gépre, majd a telorol törlöd.ezek után kiveszed a sim kártyád majd a memo kártyát 1 perc , visszarakod működik. Az én s3 -om is ezt csinálta.
2013. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem samsungom van és ugyanez a baja...

semmit nem töltöttem le 1 játék van rajta-leszedtem az összes videót, képet de hely nem lett.. itt a gyikon olvastam egy ilyen kérdést a play áruházból leszedtem hozzá vmit és azon keresztül töröltem dolgokat akkor lett helyem nem írta ki.(azon keresztül töröltem a híváslistát, üzeneteket stb.)

1TapCleaner a neve azt hiszem

2013. júl. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Utána már nem fogja kiírni?

Nem is kell több programot torolnom?

Holnap megcsinalom remélem sikerül nekem is

Köszönöm

2013. júl. 2. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!