Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! Azt hiszem a telefonom...

SOS! Azt hiszem a telefonom hamarosan elhalálozik (SE W595). Érdemes szervizeltetnem (Vodás, NEM garis), vagy inkább újat kéne vennem? Konkrét lejjebb

Figyelt kérdés

Egyre többször elmegy a kép,kikapcsol,olyankor egy ideig nem reagál semmire,nehezen kapcsol be újra.Ma pedig már elkezdett "csíkosodni" a kijelző,amikor feltolom,szétcsúszik a kép.Vodás,már nem garis,holnap megkérdem mennyi lenne így a szerviz,de attól tartok szívrohamot fogok kapni,ha megmondják.

Valaki tudja,kb mennyi lehet a javítás?Mert ez a telefon az eddigi legjobb,pedig már volt egy pár,semmi probléma nem volt vele (eddig).

Vagy szerviz helyett inkább újat kéne vennem?Ajánljatok egy telót,ami középkategóriás 15-20e körül van (én előfizetéses,Klasszikos Vodás vagyok).A lényeg,hogy az akksija jól bírja (többnyire zenét hallgatok,játék-filmnézés nem érdekel).Szép legyen a kijelzője,normális felbontással,és legyen Wi-fi,az nem baj,ha nem szupergyors,a lényeg a ZENE


Ami megfordult a fejemben:

Huawei X3 Ideos

ZTE Blade (erről sok jót hallottam,bár a Vodás árát nem tudom)

SE Mix Walkman


2011. nov. 27. 15:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én telefonommal is pont ez volt a baj (SE W395), ma hoztam haza a szervizből. Sajnos azt mondták, hogy panelhibás és már nem lehet megjavítani, cseréljem le. A tieddel is ez lehet a baj, ha ugyanazokat a tüneteket produkálják. Szerintem cseréld le..
2012. máj. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!