Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell használni az alábbi...

Hogy kell használni az alábbi Panorama alkalmazást? (Nokia Lumia 620)

Figyelt kérdés

Letöltöttem de én tudok vele panoráma képet csinálni, meg amúgy semmilyet. Belelépek azt írja érintsem meg a a képernyőt, akkor fotoz egyet mozgatom balra ahogy mutatja de nem csinál semmit.bármit nyomkodok (gombok) képernyő nem csinál semmit. Ez az alkalmazás az: [link]

Írja már le valaki hogy hogy kell használni! Köszi :)


2013. júl. 2. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:

ez egy halál egyszerű alkalmazás!! :D :D egyik kedvencem. nem bonyolult, figyel: elkészíted az első képet a képernyőre való koppintással, majd amerre a telefon mondja ( legtöbb esetben jobbra) elkezded húzni/forgatni a telefont!! nem bonyolult egy vékony fehér vonal mutatja, na a vonal mentén vezeted a telefonon NEM GYORSAN! STABILAN, EGYENLETESEN. ha túl gyorsan húzod, vagy nagyon rossz irányba akkor "elveszti a fonalat" ilyenkor a legutolsó jó

helyen járt képed jelenik meg halványan, átlátszóan. azt szépen ráilleszted hogy ugyan azt lássa a telefon mint ami a kijelzőn van, és onnan folytatod a forgatást. ha elértél a jó helyre megjelenik a kis kör. addig kell ott tartani a telefont míg a kör teljesen betölt. utána folytatod. addig csinálod ezt míg teljesen el nem készül a panoráma fotó! :D :D remélem tudtam segíteni!

2013. júl. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm! megpróbálom!!!!! :)
2013. júl. 3. 11:52
 3/3 A kérdező kommentje:
Szuper! működik!!! köszi még egyszer! :)
2013. júl. 3. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!