Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Fame vagy Sony...

Samsung Galaxy Fame vagy Sony Xperia E? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne egy új telefonra mivel a régi haldoklik, a fent említett kettő között próbálok dönteni..


Pontosan ugyanannyiért tudom őket megvenni, a Galaxy kamerája jobban tetszik, írni az Xperián kényelmesebb, nem tudom eldönteni.. Telefonáláson kívül főleg internetezni szeretnék rajta, email, netbank, térkép, ezek a legfontosabbak hogy jól működjenek rajta, de annak is nagyon örülnék ha jó minőségű képeket csinálna (már amennyire ezt egy telefontól el lehet várni).


Valakinek van velük tapasztalata? Megbízhatóak? Meddig bírják?


2013. júl. 3. 00:44
 1/5 anonim válasza:
89%

Én a Samsungot ajánlom.

Internetezni, e-mailezni stb. mindkettőn tudsz.

Kijelzőméret egyforma, szóval az írás szerintem egyforma, vagy ha a billentyűzettel van a baj, akkor marketről leszedsz egy másikat.

Famen jobb a kamera, sőt még van egy előlapi kamera is, igaz nem túl nagy pixelel de van.

Sonynak nagyobb a készenléti ideje, de mivel nem nagyon terheli a netezés, e-mail stb. ezért a Samsung is megteszi.

És ahogy láttam még NFC is van benne.

2013. júl. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Elnézést elírtam: Samsungon jobb a kamera
2013. júl. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
14%
A samsung a király.
2013. júl. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is Samsungom van pontosan ez a fajta és nagyon jó készülék.

1 hete újítottam be vele, én is ugyanígy vaciláltam a kettőn hogy melyik legyen, de a T-mobile üzletbe az eladó csaj a samsungot ajánlotta mert jobb a kamerája szépet fényképez, plusz elől is van ami videóhívásoknál nem egy hátrány plusz ha skypelni akarsz akkor a saját arcképed is látható lesz vele és nem a hátulját kell használnod. Igaz hogy annak nem a legjobb a felbontása, de a semminél az is jobb, és ha fényes helyen vagy akkor a másik fél teljesen jól fog vele látni.

Az alaprendszer mindkettőn ugyanaz androidos, szóval azzal nem lesz gond szerintem, internet ugyanúgy megy rajta, rengeteg alkalmazást lehúzhatsz rá ingyen wifi nagyon jó rajta a szomszéd házba is tudom használni a saját wifi-met pedig rengeteg fal gyengíti a jelet, de még úgy is használható.

A billentyűzet részével nekem személy szerint nincs bajom, én az érintő képernyő miatt szenvedtem sokat, mert ugye nekem első érintős telefonom egy 4 éve meglévő készülékem váltottam le erre. Kicsit furcsa volt az elején mire megszoktam, de működik szépen és ez a lényeg.

Én személy szerint a Sony telefonokba nem bízom Még a SonyEricson telefon volt amikor használtam ezt és nagyon utáltam meg sokaktól hallom hogy egyes szériák a mai telefonok közt ugye az olcsóbb fajták képesek hamar bedögleni és sorba viszik vissza őket. Nekem úgy ment el végleg a kedvem ezektől amikor előttem egy tag visszavitte mert behalt neki az egész alaprendszer. Meg egy ismerősömnek is van Sony Xperia Typo készüléke, szépen ketyegett 2 hónapig utána egyszer csak meghalt az egész, és még mindig nem tudják mitőll szervizbe sem tudtak vele mit kezdeni, így inkább adtak helyette egy másikat. Érdekes módon már egy ideje nem látom a T-mobile listáján....

Na mindegy én a Samsungra szavazok, jó márka, megbízható, meg viszonylag tartósak is. Az megint mástéma mennyire vigyázz rá az ember.

2013. júl. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a samsung szar mert 2-magos a procija. tudom hogy erre azt mondanád hogy a 2 magos jobb mint az egymagos, de! a kétmagoson nem mennek full hd játékok se annyi alkalmazás szóval válaszd az e-t. ami a kamerát illeti: lehet hogy 2 megapikszellel nagyobb a galaxinak a kamerája,de az csak a felbontás, nem a minőség.
2013. aug. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!