Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » XPERIA V részletfizetésre?

XPERIA V részletfizetésre?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy XPERIA V-t vásárolni, de az árát egyben nem tudnám kifizetni. Ismertek olyan boltot, ahol árulnak részletfizetéses konstrukcióban?

2013. júl. 3. 13:54
 1/10 gaben1997 válasza:
persze bemész a t mobile-ba mondod h ijet szeretnél ha nincs készleten akkor rendelnek és tudod részletbe fizetni :D de ha jó androidos telót akarsz akk inkább vegyél samsung galaxy s4-et nekem is az van és még nincs olyan játék/program amit nem visz el és csk haviba 2990ft-ot fizetek rá 2 éves hűségnyilatkozattal :D
2013. júl. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak sajnos az XPERIA V-t magyarországon senki nem forgalmazza hivatalosan, csak a "SufniGSM" üzletektől lehet rendelni.
2013. júl. 3. 14:08
 3/10 Xperia.floyd ***** válasza:

#1 válaszoló xD. Azért kérdezte , mert az Xperia V nem kapható sem most és nem is volt Magyarországon. Csak is GSM-ből vagy használtan tudja személytől megvenni. Egyébként pont ugyanebben a gondban vagyok én is , de nekem megvan rá a megoldás : Xperia SP (T-Mobile-nál kapható) , egy árban van a V-vel. Nem vízálló és a kamera "gyengébb" viszont erősebb a processzor kicsivel és a GPU-ja legfelső kategóriás Adreno 320. Ha ilyen kompromisszummal érdemes számodra akkor ezt ajánlom. :)


Egyébként nem tudom , hogy részletre lehet valahol is kapni... :(

2013. júl. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 gaben1997 válasza:
interneten keress biztos találsz valamit :D
2013. júl. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 gaben1997 válasza:
amúgy akk bovsi nem tudtam h nem lehet magyarba kapni :D
2013. júl. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 gaben1997 válasza:
akkor csak azt tudom ajánlani hogy gyüjtögess és rendeld meg külföldről
2013. júl. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A hülyék a szolgáltatónál drágábban vesznek részletre az okosabbak máshol.
2013. júl. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem kapható szolgáltatónál Mo-n, de helyette én is az Xperia SP-t tudom ajánlani. Nézd meg a T-mobilenál most a független árakhoz képest olcsón adják.
2013. júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, láttam hogy a nagy T-nél elérhető az SP, méghozzá bombaáron... Az lesz szerintem, csak jaj, ne dráguljon! :)
2013. júl. 5. 22:17
 10/10 Xperia.floyd ***** válasza:
Én is ezért szorítok nap mint nap :D
2013. júl. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!