Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S2-ről mi a...

Samsung Galaxy S2-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mennyire gyors, jó telefon-e, sűrűn fagy-e le, ha valakinek ilyen van akkor szereti? Alkalmazások jól futnak rajta? Főleg ezekre lennék kíváncsi..:)

2013. júl. 3. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az van, remekül sikerült telefon viszont újonnan már nem éri meg viszont használtan jó üzleteket lehet csinálni. Jelenleg még mindent elvisz pl: legújabb játékokat stb. Viszont a hivatalos támogatásnak már vége de az androidos közösség főzött romokon keresztül folyamatosan frissíti.
2013. júl. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A felbontás nem kiemelkedő, egyébként jó, erős gép.
2013. júl. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért már nem egy mai telefon, de hogy megéri-e venni az az árától függ...
2013. júl. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Nekem is s2-esem van, remekül sikerült telefon, nem véletlen, hogy maga a Samsung az okostelefon piacon ezzel szerzett magának nevet :) Egy pár tanácsot azért írnék, ha már ezen a telón gondolkozol: az első, hogy midnenképp függetlenül szerezd be ha szeretnéd, hogy támogatott legyen még egy darabig. Fentebb írta valaki, hogy a hivatalos támogatás megszünt már. Na ez nem igaz, mivel most 4.1-es Jelly Bean van rajta hivatalosan, fog még rá jönni a 4.2-es frissítés, de sajnos az 5.0-ás már nem jön ki rá. Ami a design-t illeti, szerintem ritka szép, kecses és vékony háza van, jó akkuidő jellemző rá, kamerája még mai szemmel nézve is elég király, proci elvisz minden friss játékot, még a nehéz 3D-s játékokat is, Ram pont megfelelő, azért egy microSD-t nem árt hozzá beszerezni ha nagyjából 12 giga nem elég. A képernyőről még annyit, hogy felbontás terén már nem a legjobb, de amikor kijőtt mindent porba alázott, és aki nem a pixelsűrűségre veri a f*rkát, annak biztos tökéletes lesz, mivel a Super Amoled + cseszett szép képet ad, tényleg, szerintem még a HTC One érhet fel hozzá, igaz annak kb. kétszer annyi a pixelsűrűsége :D A kijelző elég karcálló (nekem legalábbis több mint 2 év után tökéletes állapotban van) de a hátoldalára érdemes beszerezni egy tokot, mert pár esés után azért el tud kopni. Azt hiszem ennyi, remélem tudtam segíteni. Az biztos, hogy ha s2-est választod, remek telóval büszkélkedhetsz majd...
2013. júl. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Vip-phone-nál venném, mivel a T-Mobile már nem forgalmazza, de legalább kártyafüggetlenül tudnám megvenni, olyan 80 ezer körül :)

Nagyon tetszik maga a telefon, jókat hallottam róla. Mostani telefonom naponta fagy le :(

2013. júl. 5. 07:38
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is S2-m van, nagyon jó telefon nekem csak nagyon ritkán fagy be (amikor kb. 4-5 alkalmazás fut a háttérben, de akkor is csak ritkán kb 1mp-re), kamerája nagyon szép képeket csinál és meg annál is szebb videókat (az autófókusz baromi jó benne), kijelzője is szép, karcálló (Gorilla Glass), most adták ki kártyafüggetlenre a jelly bean-t (legalábbis nálam most jelezte a telefon, hogy van elérhető szoftverfrissítés).


Összegezve:

Előnyök:

-CPU (2x 1,2GHz)

-RAM

-Háttértár (~12,5GB)

-Gorilla Glass

-Kinézet / Súly


Hátrány:

-Aktív használat mellett naponta kell tölteni

2013. júl. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!