Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy S Advance...

A Samsung Galaxy S Advance mennyivel jobb a Galaxy Ace 2-nél?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni melyiket vegyem. Olvastam teszteket és én úgy vettem észre hogy csak egy kicsivel jobb az Advance. Tévedek? Telenornál megéri a plusz 13000 forintot?

2013. júl. 3. 17:51
 1/8 Matteh1995 ***** válasza:
A processora annyival jobb hogy 1 ghz nem 800 mhz 2 mag persze mind a kettő két magos csak az Ace 2 ennyivel rosszabb de jobban megéri az s advance a super amoled kijelzője és a 785 mega ramja miatt.
2013. júl. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A Galaxy Ace 2 és a Galaxy S Advance dettó ugyanaz, kivéve a kinézetét és a kijelzőjét (+200 MHz-el vissza van véve a Galaxy Ace 2-nek az órajele mgonként). Ugyanaz a processzor, a grafikai gyorsító és a RAM mennyiség található mindkettőben. Még azt is megmerem kockáztatni, hogy a hátlapi kamera is ugyanaz...
2013. júl. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Jófej:D ***** válasza:

Én inkább s advance et vennék(ha nem volna)


[link]

2013. júl. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jobb a kijelző, meg az előlapi kamera... én inkább az ace 2-őt venném... ennyi pluszt nem ér meg!
2013. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyet kihagytatok. Az s advancbe nincs vaku, az ace 2-ben van. Én őszintén megmondom hogy az s advane nagyon túl van árazva. szerintem igazából 15-20 e el kevesebbet ér.
2013. okt. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Advanceben van vaku :)
2013. okt. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezekkel jobb az S Advance:


- 200MHz-el gyorsabb processzor

- Nagyobb felbontású előlapi kamera

- Több belső memória (Ace 2 = 4GB; S Advance = 8GB)

- 0,2"-al nagyobb kijelző

- Gorilla Glass (ez jó ha van, nem karcolódik annyira)

- Kicsit szebb minőségű képeket készít.

2013. okt. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
+224 MHz processzor, +4 GB belső memória (duplája), +0,2" kijelző és jobb típus, +1 MP előlapi kamera, és több szoftver van rá előre telepítve. Hát ennyivel!
2013. okt. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!