Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S Advance vagy...

Matteh1995 kérdése:

Samsung Galaxy S Advance vagy Sony Xperia U?

Figyelt kérdés
Holnap vásárolok telefont és inkább a Galaxy felé dőlök de nem tudom valójában melyik legyen.

2013. júl. 3. 18:18
 1/5 anonim válasza:
Apám Galaxy-t vett de nem olyan jó. Nekem Sony Xperia U-m van és nagyon jó. Sok a tárhely, jó képet csinál, és jó a hangja azaz telefonálásnál nem sisteregve hallod a másikat és tényleg nagyon jó telefon.
2013. júl. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Samsungból csak is felsőkategóriásat vagy semmit! A többi sz*r, pont.
2013. júl. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az advance-t ajánlom. Mobilos vagyok és az ügyfelek jobban meg vannak elégedve a samsungal mint az xperiával. Szoftveresen az xperiák gyengék.
2013. júl. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Samsungot vettem :) és hihetetlen meg vagyok vele elégedve tesómnak xperia-t vettünk és hogy is mondjam sz*r :D
2013. júl. 4. 16:03
 5/5 anonim válasza:
72%
Jól tetted,hogy a Samsung mellett döntöttél.
2013. júl. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!