Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jövőhéten telefont akarok...

Jövőhéten telefont akarok venni. Sony Xperia Z-t szeretnék, de szerintetek egy Galaxy S4-gyel vagy egy HTC One-nal jobban járnék?

Figyelt kérdés

2013. júl. 3. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A másik kettővel jobban járnál. Sokkal szebb kijelzője van mindkettőnek. Ha strapatelefon kell, akkor a Galaxy S4 Active-ot javaslom. Ha nem, akkor talán HTC One, de a Samsungnak jobb a kamerája, és nagyobb kijelzője van szinte ugyan akkora készülékházban. A HTC-nek az anyaghasználata a legjobb, de unibody, ezért ha elromlik valami, sokkal nehezebb javítani(azt is írták róla, hogy nem lehet úgy szétszedni, hogy ne sérüljön meg valamelyik alkatrésze). Én az S4-et választanám, úgy hogy nem vagyok Samsung fan.
2013. júl. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Xperia Z-t inkább ne. SGS4 vagy HTC One. Ha sokat fotózol, akkor SGS4, minden más esetben HTC One.
2013. júl. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Te tudod, hogy melyik kell neked.

Szvsz én még a Nexus 4-et is fontolóra venném a helyedben, igaz régebbi és "gyengébb", de 95.000-ért is megkapni a 16GB-osat, ami elég jó ár/érték arányt ad ki, plusz mivel a Google referencia telefonja, minden frissítés azonnal kijön rá még évekig.

2013. júl. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Na meg baromi jól néz ki, azt még tegyük hozzá. :)
2013. júl. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nexus 4 nekem nem annyira jön be , a Z az nagyon tetszik! :D
2013. júl. 3. 20:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmiképp se a Z. Inkább SGS4 Active.
2013. júl. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De a Z miért nem jó? Nekem egy Xperia P-m volt régen és annak tetszett a kijelzője , a Z-nek meg még annál is jobb.
2013. júl. 3. 20:22
 8/11 anonim ***** válasza:
De TFT kijelzője van, aminek sokkal rosszabb betekintési szögei vannak, és valamivel gyengébb színei. Egy AMOLED vagy IPS sokkal jobb ennél.
2013. júl. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Azért tetszik neked a Z kijelzője mert még nem láttál AMOLED-et
2013. júl. 5. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kováts Attila Gábor válasza:

Tisztelt Urak!!!

Nem tudom miről beszélgetnek,de valaki tudja,hogy mit alkotott a HTC??????

Egyetlen darabból esztergált aluminium ház.

4,7 hüvelykes FULL_HD kijelzö,468 ppi-vel(pixel~inch)

Gorilla glas II.

Jelenleg ez a LEGJOBB kijelző ami létezik....

A kamerája 4 ULTRA pixel,nem mega.....hiszen e-miatt késett a világ premier.....

Négymagos 1,7 Ghz proci,ami ténylegesen is annyi......nem csak reklám.

Olvassanak különböző-külföldi-teszteket,és rögtön kiderül melyik a jobb!!!!

A választás viszont ízlés dolga...........

2013. júl. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!