Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak én vagyok ezen a véleményen?

Csak én vagyok ezen a véleményen?

Figyelt kérdés

Februárban kaptam egy Nokia lumia 800-as telefont(Windows 7.8-as rendszerrel) és ez alatt az idő alatt olyan szinten megutáltam ezt az operációs rendszert hogy legszívesebben át szúrnám a telefonom képernyőjét egy 100-as szeggel.Kezdjük ott hogy nem lehet bluetoothon nem tudunk megosztani fájlokat és fogadni sem. A második hogy nem tudnak normálisan megcsinálni egy alkalmazást sem Pl letöltöttem a viber és a WhatsApp nevű programot és ha valaki ír vagy hív akkor lehet hogy nem is mutatja ha meg mutatja akkor csak egy órával később 10/2-er mutatja normálisan. Nem tudnak csinálni egy normális facebook alkalmazást. És a legjobb hogy amit android marketen úgy dobnak utánad itt elkérnek érte 235,710,illetve 1180 forintot vagy lehet hogy többet(az összes fizetős alkalmazást egy androidos telefonra rá lehet tenni ingyen)

És ugye mióta megjelentek az új windows 8-as telefonok azóta havonta ha 1-2 új alkalmazás és játék megjelenik a win 7-es piactéren persze az is fizetős általában.


Úgyhogy aki win 7-es telefont szeretne venni szerintem előbb vegyen egy matávos telefont mint ezt a hulladékot



2013. júl. 4. 10:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Akkor iphonet se vegyél... :)
2013. júl. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lol. Kinek mi a véleménye, kinek mi a fontos... Jó az a 800 as wp 7 fronton.
2013. júl. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
3-as milyen telefonod van?
2013. júl. 4. 10:32
 4/13 anonim ***** válasza:
Én ezért választottam az androidot.. lehet hogy sok készüléken nincs rendesen optimalizálva, de korlátlanul testreszabható.. HTC-ém van
2013. júl. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nekem is volt egy htc wildfire s-em csak hát azt hittem hogy ez jobb lessz de már meg bántam 100 x
2013. júl. 4. 10:50
 6/13 anonim ***** válasza:
3mas vok. Van egy Nokia c7, egy Lumia 800 erre programozok valamint egy 920. Volt droidom is sgs2 de megfelel ami van.
2013. júl. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Épp most fagyott be már vagy egy órája nem reagál semmire
2013. júl. 4. 13:14
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem kell fikázni ennyire. Cseréld le és kész. Nekem soha nem fagyott ki, pedig többet szekálom mint te, főleg h bele is tùrok a rendszerbe. (nem, alapból azt se lehet)
2013. júl. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És akkor még nagyban istenítik a WP-t hogy ilyen meg olyan stabil.Egy lósz@rt az.A WP 8 esetleg.Kérdező:ne is foglalkozz vele add el a f @szba és vegyél helyette egy normális androidosat amit legalább használni is lehet és nem kell trükközni hogy működésre bírd.
2013. júl. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom.Nekem eléggé trollkodó kérdésnek tűnik ez.Gyakorlatilag minden rosszat elmond ami létezhet."pont most fagyott le"Ez gyanús.1 év 4 hónapig volt 710-esem egyetlen egyszer nem fagyott le.Talán nem véletlen 820-asra váltottam,nem valami droidra. Persze az is lehet,egyszerűen hibás a telefonod.A Viber a 710-en is szépen működött,a másikat én nem használtam.A face is jól működött,működik,tehát ez is érdekes.
2013. júl. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!