Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia SP vélemények?

Sony xperia SP vélemények?

Figyelt kérdés

megettem de még nem érkezett meg. Milyen tapasztalataitok vannak. előny/hátrány?

76500Ft-ot megéri?


[link]



2013. júl. 4. 11:52
 1/8 A kérdező kommentje:
kicsit elírtam:D *megvettem*
2013. júl. 4. 11:53
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha már megetted, vagyis megvetted :DDD hamarosan ki fog derülni. Én csak jókat olvastam róla, rengeteg videót néztem, és szerintem nagyon jó kis telefon. Én is nagyon gondolkozom rajt, mert nagyon tetszik, de az ultra is... Igaz nem egy kategória a kettő, nem is lesznek egy árban (de nagyon nem!), mégse tudom eldönteni melyik felé húz jobban a szívem...
2013. júl. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

sony az minőségibb :D de te tudod ezt eldönteni nem én.

Majd írd meg melyiket választottad.

2013. júl. 4. 18:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő sony, amit írtam :) ezért is nehéz a döntés
2013. júl. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jahh én valami alcatel one touch idol ultrára gondoltam :D
2013. júl. 5. 08:45
 6/8 anonim ***** válasza:
2013. júl. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ja értem :D nekem ma jött meg és nagyon fasza. de szerintem az ultra jobb.
2013. júl. 5. 19:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennek örülök, hogy tetszik, biztos nagyon jó lehet. Tegnap bementem egy kis t-mobile-ba, hogy kipróbálom, megnézem élőben, de csak samsungok voltak kirakva, a kirakatban volt néhány másik telefon is, de azok között sem volt SP
2013. júl. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!