Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 620 letöltések....

Nokia lumia 620 letöltések. Család szolgáltatás, hogy csináljam meg? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy Nokia lumia 620-as készüléket a telenornál, számhordozás szerződéssel, amit a vodafone-tól hordozok át. Nos az lenne a kérdésem, hogy próbáltam letölteni mert van 250Mb netem. Mikor leakartam tölteni egy játékot azt írta, hogy a család szolgáltatást be kell állítani, hogy ezt letölthessem, ennek utána néztem. Bejelentkeztem a windowsphone.hu-ra és ott meg is néztem, hogy hogyan kell ezt beállítani, minden le volt írva lépésről-lépésre, és azt olvastam, hogy úgy kell, hogy megnyitom a család szolgáltatást ami ment is, és ott a "mehet"-re kattintani, na itt a bibi, hogy nekem ott semmiféle mehet nincs. Most azon gondolkoztam, hogy lehet az, hogy a számlafizető (nem én vagyok) az kapott egy windows fiókot? Én meg csináltam egyet, és azzal jelentkeztem be. Segítséget kérek!!!!

#szolgáltatás #beállítás #Nokia lumia 620 letöltés
2013. júl. 4. 16:56
1 2
 1/13 anonim válasza:
szia, a családszolgáltatást én nem találom a site-on. van egy olyan hogy család, de azon belül meg nincs semmi. te hogy találtad meg? A leírást követném én is...
2013. júl. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
nincs meg az "első lépések" menü
2013. júl. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Első válaszoló! Én is ott tartok, szerintem onnan kéne tovább menni, mert ezt saját tetszésünk szerint állíthatjuk be, és a saját profilomból nyitom meg. Lehet, hogy az a gond, hogy nem megfelelő Microsoft fiókkal léptem be... Segítség!
2013. júl. 5. 09:40
 4/13 anonim ***** válasza:
kedves kérdezo és válaszolók.. azért nincs ott az elso lépések mert gondolom még kiskorúak vagytok.. én nekem is így volt csináltam egy microsoft fiókat az anyum nevére és osszekapcsolódott a ketto és ott abban a Család menupontban már az o fiokjával ott volt az elso lépések és arra rá kattintva be lehet állítani
2013. júl. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen,ezt most pont megcsináltam. Utána valami olyat kért, hogy a gyerek nem fogadta el az áruház feltételeit. Most meg már annyi fiókot csináltam, meg mindent, hogy összekavart de nagyon, nagyon felidegesített ez a rossz rendszer... Mihelyst kinyit az a szar telenor bemegyek, és segítséget kérek, mert ezeket valahogy a vásárláskor elfelejtették mondani...
2013. júl. 7. 00:58
 6/13 A kérdező kommentje:
Na most a szülővel be is lépnék elfogadni az áruház használati feltételeit, csak annyi rossz jelszót írtam be, hogy egy űrlapot kellett kitöltenem, hogy bebizonyosodjon, hogy enyém a fiók, de ehhez, meg nem tudok megadni elegendő adatot, hogy ezt megvizsgálják! most mit csináljak? azt is próbáltam, hogy új szülői fiókot csinálni, amit csináltam is, csak nem bírom a gyereket hozzáadni, előtte a régi szülőtől kell elcsatlakoztatni, ez meg az amit az lején írtam, ez az a régi szülői fiók.. SEGÍTSÉG!! mit csináljak????
2013. júl. 7. 01:31
 7/13 anonim ***** válasza:
hát nem tudom :D nekem volt egy fiókom és csináltam anyum nevében is, nem volt kavarodás a jelszókból. Én elsore megtudtam csinálni, így hogy ennyi fiók és jelszónál mi a teendo nem tudom. sajnálom
2013. júl. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az áruházi feltételeket hogyan bírtad elfogadni a saját felhasználóddal?
2013. júl. 7. 11:55
 9/13 anonim ***** válasza:
bepipáltam asszem :D
2013. júl. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
kösz :D mindegy amúgy valahogy odakeveredtem egy chat ablakba, ahol egy windowsphone anyavállalatnál dolgozó emberrel beszéltem, és ő segített :DD persze mindezt angolul, úgyhogy átismételtem a nyelvet :D
2013. júl. 7. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!