Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Amelyik játékok nem indulnak...

Amelyik játékok nem indulnak el a telefonomon, megoldhatók?

Figyelt kérdés
Nagyon sok jó játék van amiket sajnos nem tudok letölteni az androidos telefonomra. Gondolom nem kompatibilisek a Telernor One Touch telefonommal. Lehet valamit tenni? Tudom hogy nem a legjobb telefon de nem mindenkinek van pénze 70.000-100.000 Ft-os telefonokra! szóval az ugye soha nem is fog rajt elindulni ami nem megy rá?

2013. júl. 4. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fog rajta elindulni.Ami nem kompatibilis az nem kompatibilis.Még amikor Galaxy Acem volt én is szerettem volna a NOVA 3-al 1080p minőségben játszani de amihez gyenge a telefon azzal nem lehet mit kezdeni.
2013. júl. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm! Azt valahol megtudom nézni mi a legfrissebb android verzió ehhez a telefonhoz?
2013. júl. 4. 18:58
 3/3 anonim ***** válasza:

"de nem mindenkinek van pénze 70.000-100.000 Ft-os telefonokra!"


Nincs, de van pl. a huawei y300 úgy 30000 körül...


Nem tudom miért gondolod, hogy csak 70 fölött vannak jó telók...


De még egy 2011-es xperia mini vagy sony live is jobb nála kb. 20000-ért.

2013. júl. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!