Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik éri meg jobban és...

Sálálálálálálálá kérdése:

Melyik éri meg jobban és miért I phone 4 vagy i pod touch 5 gen?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert szeretnék ezek közül valamit venni csak nem tudok dönteni melyik a jobb erősebb stb

2013. júl. 4. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
az 5ös ipod körülbelül egy 4S-nek felel meg, szóval az az erősebb. a 4"-es kijelzőn az iOS7 szerintem jobban néz ki majd. ha van egy olcsó telefono, akkor nyilván az a jobb.
2013. júl. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igazából zenére akarom használni meg játékra i phone 5 re nincs pénzem meg mondják nem olyan jó...bár nem tudom miért mert gyüjthetnék rá :D
2013. júl. 4. 20:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Az iPad Mini éri meg. Semmi más.
2013. júl. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90 e ft kapsz ipad minit. Azt vegyél. Hallgass rám.
2013. júl. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előzőre ne hallgass, egy ipad minit nem tudsz úgy hordozni mint egy iphonet vagy egy ipodot, én amúgy az ipod touch 5-t ajánlom.
2013. aug. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!