Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok mondani egy olyan...

Shadow087 kérdése:

Tudnátok mondani egy olyan androidos telefont, aminek valóban jól bírja az akkumulátora?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy sokáig bírja a kiképzést az akksi. Létezik egyáltalán ilyen Androidos telefon? Előre is köszönöm a segítő válaszokat!

2013. júl. 5. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
30%

Tudod, hogy az android egy linux alapú rendszer?


Ha használod akár pár óránként is töltheted.

Laptopod van pl.? Azt mennyi időnként töltöd?


Ne egy hagyományos telefonhoz hasonlítsátok már ezeket b.xátok meg...

2013. júl. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És belehalnál, ha normálisan közölnéd? Muszáj tapló módon? Igen, tudtam, engem csak az érdekelt, hogy létezik -e ilyen készülék?
2013. júl. 5. 18:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Y300 1900 mah az aksi akkor Htc one 2150 mah az aksi ennél nagyobbat nem találtam de a HTC 15000 ft a y300 meg szép és nem gyenge készülék és 30000 ér már kapsz :)
2013. júl. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bocsi a htc one 150000 ezer ft :/
2013. júl. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon... max 2 nap amit bírnak, esetleg a 3at el lehet érni. De attól is függ h hogyan használod. Mit takar a kiképzés? Ha játszol vele, egyik se fogja neked 5-6 óránál tovább bírni. Egyébként a Motorola Razr Maxx jó üzemidővel rendelkezik, bár már nem friss modell
2013. júl. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Kedves kérdező!


Belehalnák...


Ha nem kérdezi meg ezt naponta mindenki legalább 2x...


Sőt már reinkarnálódnék is ennyi idő alatt...

2013. júl. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Megalol, de legalább igaz amit mondasz. azóta röhögünk rajta a haverjainkkal.

2013. júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az Xperia mittoménkit ne vedd figyelembe. Szerintem pár nap, és tiltják is kifele. Ha olcsón kell, és nem játszani akarsz rajta, Xperia Tipo. Ha erősebb kell, néhány kínai telefon elég jól bírja. Csak azt rendelni kell, az meg necces. Más telefon még nem volt a kezemben, ami bírta volna társaihoz képest sokáig.
2013. júl. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak, akik ÉRTELMESEN válaszoltak!
2013. júl. 5. 19:54
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló

Komolyan Xperia tipo? :) egy y300 at olcsóbban belehet szerezni :) de te olyan okos vagy ugye?? :)

2013. júl. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!