Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tudd valaki nekem mondani...

Tudd valaki nekem mondani keresztyén (hívő) tagokból álló rock együtteseket? De nem olyanokat akiknek ez csak reklámfogás, hanem tagjai valóban megtértek és hithűek!

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Akik "valóban megtértek és hithűek" azok 500 éves dalokat énekelnek a helyi templomkórusban, nem?
2011. máj. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

uh az első nem valami naprakész :)

persze, hogy vannak:

Skillet:

http://www.youtube.com/watch?v=avUTaohfc3U

A POD is az (bár nem tudom, hogy minden tag az-e)

Wiki felsorol egy csomót: [link]

azt hogy ebből ki igaz hívő azt talán csak Isten tudja :)

2011. máj. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kutless,Starfield,Seventh day slumber
2011. máj. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja és Brian Head Welch is megtért (Korn ex gitárosa, nem tudom, hogy folytatta e a zenélést
2011. máj. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

[link]


pl itt is vannak zenei linkek, de ha maát a linket megnézed, amit a kislánynak Isten mutatott, hát, van töménytelen rock stár a pokolban, híresek is. (nem csoda) Legtöbb, aki igazán keresztény, sok rock -dologból megtér, de rengeteg dicséret totál rockos, eszméletlen hangulatúak tudnak lenni, mivel a mennyben is döng a dicséret, meg a zene...


Keress a Hillsong-ra a youtube.on, vagy a hit.hu-n is van sok linkajánlat!

2011. máj. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De pl a Pajor Tamás is megtért a Neurotikból, és az Ámen együttest alapította, bár nem aktívak máér együttesként, mert pásztorkodik, meg ilyenek, de neten lehet sok klippjük, zenéjük. Nagyon ütős a szövege, zenéje!


EDDÁ-ból majd mindneki megtért régebben, a Pataki kivételével, az egész Slamós csapat alapította a NO együttest, de aztán valószínű anyagi okoból (régen rengeteget kereshettek) leléptek, most nem tudom mi van velük. Úgy hallottam a U2 is megtért.

Nehéz kijönni, főleg tartósan abból a környezetből, narkó, pia, nők, bulik...

De aki nem hagyja hogy a gabonamagja elhaljon, nem terem örök életre való életet.

2011. máj. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De pl a Pajor Tamás is megtért a Neurotikból, és az Ámen együttest alapította, bár nem aktívak máér együttesként, mert pásztorkodik, meg ilyenek, de neten lehet sok klippjük, zenéjük. Nagyon ütős a szövege, zenéje!


EDDÁ-ból majd mindneki megtért régebben, a Pataki kivételével, az egész Slamós csapat alapította a NO együttest, de aztán valószínű anyagi okokból (régen rengeteget kereshettek) leléptek, most nem tudom mi van velük. Úgy hallottam a U2 is megtért.

Nehéz kijönni, főleg tartósan abból a környezetből, narkó, pia, nők, bulik...

De aki nem hagyja hogy a gabonamagja elhaljon, nem terem örök életre való életet.

2011. máj. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Stryper!!


http://www.youtube.com/watch?v=Tij_GLZKXgA


Már a '80-as években is létező kizárólag keresztény dalokat játszó populáris rockegyüttes! Nagyon nagyon híres az USA-ban és nyugaton.


Nézd meg a régebbi dalaikat is! Nagyon jók. Ez egy régebbi számuk, van hozzá videóklip. Viccesen néztek ki. :D


Üdv.SzL

2011. máj. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A Slayer énekese hívő és otthon Elvist énekel a feleségének. Erre varjatok gombot.
2011. máj. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!