Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Huawei telefonom és...

Dexer578 kérdése:

Van egy Huawei telefonom és az lenne a baja, hogy rossz helyre menti amit letöltök. IGEN. Már próbáltam beállítani és meg is van. "eltávolítható sd kártya"-ára van állítva de attól még nem érdekli a telefont (folytatom lent) Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
és már teljesen meg van telve a memória mert hiába törlök nem érdekli az sem. KI lett törölve a játék, már nem találom sehol de a memóriából nem törlődik a hely. Mit tudnék csinálni??

2013. júl. 5. 20:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Ha valamit törölsz, de nem szabadul fel a helye, nem szoktál csinálni egy újraindítást? Az szokott felszabadítani memóriát. Vagy manuálisan egyesével nem szoktad átpakolni kártyára a cuccokat? Nekem is néha megzakkan kicsit a Huawei, de újraindítás eddig mindig megoldotta a dolgot.
2013. júl. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nem, nem javul meg már többször is újra lett indítva de nem segít semmit. :(
2013. júl. 5. 21:09
 3/29 anonim ***** válasza:
Ha a programok egyesével átpakolása a kártyára sem segít, akkor szerintem csak a gyári adatok visszaállítása marad.... De az töröl mindent. Ugyan olyan lesz a telefon, mint amikor kivetted a dobozából.
2013. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Biztos rossz helyre menti? Mert pl egy program adat részét a telefonra szokta menteni. Nem az egész kerül a kártyára.
2013. júl. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Okés megpróbálom a gyári visszaállítást de ha az sem segít mit tegyek?? Egyébként az írja ki, hogy az sd kártyára van mentve de hiába....
2013. júl. 5. 21:55
 6/29 anonim ***** válasza:
Mennyi programot szedtél le rá? Nem sok az a 165 mega.....
2013. júl. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Mit ír, mennyi szabad hely van? Gyorsító tárban nincs sok szemét?
2013. júl. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
kb 7mb szabad hely van de igy még leszedni se tudok semmit mert mint mondtam hiába állítom oda nem oda tölti. De az sd kártyán még több mint 3gb szabad hely van de nem számit... :(((
2013. júl. 5. 22:13
 9/29 A kérdező kommentje:
3játék van rajta... semmi más .. egyébként a gyorsítótár az mire jó??
2013. júl. 5. 22:15
 10/29 anonim ***** válasza:
A gyorsítótárba az ideiglenesen használt fájlokat szemetet menti. Amik akkor keletkeznek amikor használsz egy programot. Beállítások-Alkalmazások-Alkalmazások kezelése és felül vannak fülek amik között lehet váltani. Letöltött, Sd kártya, Összes, stb. Rámész az összesre és ott lesz, hogy A gyorsítótár törlése Na arra kellene kattintani. De alá van írva, hogy mennyi szemét van benne. Azt légy szíves nézd már meg. Kíváncsi vagyok rá.
2013. júl. 6. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!