Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Huawei telefonom és...

Dexer578 kérdése:

Van egy Huawei telefonom és az lenne a baja, hogy rossz helyre menti amit letöltök. IGEN. Már próbáltam beállítani és meg is van. "eltávolítható sd kártya"-ára van állítva de attól még nem érdekli a telefont (folytatom lent) Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
és már teljesen meg van telve a memória mert hiába törlök nem érdekli az sem. KI lett törölve a játék, már nem találom sehol de a memóriából nem törlődik a hely. Mit tudnék csinálni??

2013. júl. 5. 20:39
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Amit a gyorsítótár előtt írtam. Megnézted? Minden alkalmazás mellett ott a zöld pipa?
2013. júl. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Igen. De mondtam , hogy nem megy mert hiába van ott a pipa de a belső memórián még mindíg ott a hely. Tehát nem szabadult fel. De bezzeg az sd kártyát foglalja. (bár azzal még nem nagy baj mert 4gb-os az sd) Pontosabban a belső memóriáról csak a fele helyet rakja át. A fele még ott mered és nem lehet vele mit kezdeni. Ott tartok, hogy 5-6mb szabad hely 2játékkal. Nah most valakinek 10-15 játéka van és még rengeteg helye ami nekem is lehetne csak amit az előbb leírtak miatt nem lehet.
2013. júl. 6. 22:08
 23/29 A kérdező kommentje:
A gyorsítótárat töröltem de az nem volt valami sok csak kb 2-3megabájt volt sajnos.
2013. júl. 6. 22:10
 24/29 anonim ***** válasza:

nekem is y200-som van

gondolom gyári romod van,ami egy rakás szar

rootoljad,és tedd fel a cyanogenmod 7.2-t vagy bármilyen másik főzött romot,link2sd-vel letörlöd a fölösleg alkalmazások és 9-10 játék is simán ráfér :)

2013. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
milyen cyan... az mi? jah és mellesleg hogyan kell bootolni?? csak mert még nem tudom. Jah és egyébként az mennyit segítene?
2013. júl. 6. 22:24
 26/29 anonim ***** válasza:
De nem biztos, hogy másnak is akkora méretű játékai vannak, mint neked. Ha kisebbek, logikus, hogy több fér rá, hisz egy játéknál kevesebbet adat kerül a telefonra.
2013. júl. 7. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

1. Pou

2. Hill Climb Raceing


ENNYI!

2013. júl. 7. 10:57
 28/29 anonim ***** válasza:
Akkor tegyük félre kicsit a játékokat. Alkalmazást töltöttél le? Mert ha csak az a a két játék az összes program amit valaha letöltöttél rá, akkor nincs jobb ötletem mint a gyári adatok visszaállítása.
2013. júl. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Nem mert sok szart leszettem mindig de az mát le van törölve. De az eredeti problémát még mindig nem sikerült megoldani, hogy milyért marad ott a hely. De a program mát le van elvileg törölve.
2013. júl. 7. 12:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!