Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Ray hiba, meg lehet...

Xperia Ray hiba, meg lehet még menteni?

Figyelt kérdés
Frissíteni akartam a telómat, úgy csináltam ahogy a leírás mutatta meg minden. Le kellett húzni az usb-ről, visszarakni miközben nyomom a hangerő gombot. A frissítésnél valami hiba lett és megszakadt, azóta nem jó a telóm. Bekapcsolom és ki írja hogy sony ericcson aztán egy háromszög benne egy sárga felkiáltó jel és mellette egy telefon.
2013. júl. 6. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:

flashtoolal lehet hogy megoldható innen letudod tölteni a flashtollt és hozzá egy gyári romot vagy a 2.3-at vagy a 4.0-át

[link]

sok szerencsét hozzá ha valami kérdésed van írj nyugodtan!

2013. júl. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál! Már visszavittem oda ahol megvettem még szeptemberben. Használtan vettem, ugyhogy gari az nem volt rá persze. Sajna én annyira nem értek az ilyen beleturkálós progikhoz. De remélem meg tudják csinálni. Bár azt mondta a srác hogy lehet panelhibás is lehet.
2013. júl. 7. 21:44
 3/3 A kérdező kommentje:
Megcsinálták. 4.0 lett rajta.
2013. szept. 10. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!