Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja van a Samsung Galaxy...

Mi baja van a Samsung Galaxy Acemnek?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve megvan, eddig semmi baja nem volt. Maximálisan megvoltam vele elégedve. Viszont ma reggel mikor megnéztem alig bírtam felnyitni a zárat (elhúzni kell) és vannak alul azok az ikonok vagy mik ( nem nagyon értek hozzá, bocsánat) ahol van az üzenetek, névjegy, hívás, menü hiába nyomom nem érzékeli. Ha megnyitok egy alkalmazást pl facebook akkor nem tudok senkinek se írni mert a szóköz szintén nem érzékel. Nagyon idegesítő. Szétszedtük, kicsit megtísztítottuk de semmi. Nem érte víz se. Vigyem szervízbe ?

2013. júl. 7. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen a samsung minőség...
2013. júl. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
-.- Nem a Samsungot kell leszólni...Mindenhol vannak hibás termékek...lehet hogy külső behatolástól van nem pedig a minőségtől. Nos mivel érzékelni még érzékel a panel nem mehetett tönkre. Ha szét lett szedve teljesen akkor a csatlakozókat kéne átnézni hogy jól illeszkednek-e. Ha van rá garancia akkor vidd be !
2013. júl. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már lehet lejárt, de megnézem!:) Köszi szépen!!:))
2013. júl. 7. 14:05
 4/4 anonim válasza:
nekem is ez volt.... en azt csinaltam, hogy az erinto kepernyot vegignyomkodtam, mm-ről mm-re és azt mukodott
2016. márc. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!