Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S4 vagy az Xperia Z...

Gyovka kérdése:

Samsung S4 vagy az Xperia Z tud tobbet illetve melyik jott be nektek jobban? Most Iphone 4em van de nem jon be ez a nehez kezelhetoseg ezert valtok vissza androidra es a ketto legjobbnak az S4 et es a Zt talaltam?!?!

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?Nem nagyon tudok donteni,kulsore a Z magasan viszi a primet viszont nagyon hasonlit a ket telefon ugyhogy nem valami egyszeru a dontes,samsung telefonom volt elotte is nagyon tetszett azert gondolom,hogy az S4 a kezemre valo lenne de a Zt kiprobalnam mert hallok jot is rosszat is,szerintetek?Mik az elonyeik hatranyaik,mennyire jott be nektek(valamelyik),gyorsasag?kamera?stb...irjatok le minden legyszives!:d

2013. júl. 7. 00:04
1 2
 1/16 anonim válasza:

S4


Már amikor megláttam az Xperia Z kijelzőjét, tudtam hogy ez nekem nem kell. Ezen kívül a kamerája is elég gyengére sikerült + én utálom a szoftveres gombokat.

De persze vannak előnyei is víz-porálló, gyönyörű külső, de azért azt ne felejsd, hogy az S4 ben rengeteg extra dolog van.

Amúgy itt egy összehasonlító kép a két telefon kijelzőjéről: [link]

2013. júl. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Galaxy S4:)

Hihetetlenül gyors,nem akad meg,fagyással még álmában nem találkozott.Mindenképpen ezt javaslom.Nem csalódnál benne.

2013. júl. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

2-es :Te meg nem latal s4-et ... 2 hete van ilyen telefonom ,ez egy igazi fos . Tele van hasznavehetetlen parasztvakito funkcioval,amiket sosem hasznalsz, cserebe, laggol a dinamikus gorgetesnel , a bongeszoben a konyvjelzoknel , ellenben a zsebemben kioldodik a billentyuzetzar annyira erzekeny az erintoje , valami megmagyarazhatatlan mukodes folyaman a push uzenetek egy resze megjon,mas resze nem vagy tobb oras kesessel , par napja a google+ beepitett alkalmazasa letiltott mobilnet hasznalat mellett magatol feltolt 400 mega fotot a felhobe ...


Szoval ez egy igazi koreai fos .


Kerdezo : ha i4-ed van, eszedbe ne jusson az andorid ,utalni fogod rettenetesen

2013. júl. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Szeretem az androidos telefonokat nagyon konnyu oket kezelni es tenyleg barmit letoltetsz ra stb,amikor az iphonet a kezembe vettem rogton tudtam,hogy ez nem az en vilagom ezelott azert sem kelett sosem hat jol gondoltam,nem konnyu banni vele hetek ota csak olvasok es videokat nezek,hogy rajojjek hogy mukodik,nem mindenkinek valo az iphone...legalabbis nekem tuti nem!!!azert szeretnek ujra androidost mert pikk pakk megvan rajta minden nem kell ide oda dugdosni minden kabelt meg toltogetni meg itunes meg mit tudom en...

De a Z melett dontok ugyerzem,kulsore gyonyoru,mint az iphone 4(ez az egy tetszik benne):d

2013. júl. 7. 10:38
 5/16 anonim ***** válasza:

#3 annyira azért nem sz@r, csak érteni kell hozzá. Nem elég az, ha csak belépsz az account-oddal, és várod a csodát.

Persze, magától.. :) ezt engedélyezni kell, valószínűleg megtetted, lehet, hogy túlszárnyalt téged a telefon.

A laggolást aláírom, mert az jelen van, de ha valaki főzött romot használ, nem fog laggolni már.. Bár fél év múlva szerintem az apróbb frissítésekkel korrigálják majd, és akkor nem lesz lagg sem majd.

2013. júl. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

5- hogy kell erteni hozza,ha pl.a beepitett gmail alkalmazas tegnap egyetlen push uzenete sem hozott,reggel amikor kezembe vettem es megnyitottam az appot akkor egyszerre jott 5 ? Ma amit tablarol kuldtem sajat magamnak,arrol jott ertesites, de mikor beleptem,akkor mar megint volt 2 masik levelem is mellette,amirol nem kaptam .


Es mi az,hogy erteni kell hozza ? Hasznalni akarok egy telefont ,nem folyamatosan allithatni . Egy oraja a wannalite romot tettem ra,ezzel adok meg egy utolso eselyt neki ,ha ezzel is fos lesz,akkor megy a haztol .


Kerdezo : nem nagyon szoktak szeretni a Z-t sem ( bar errol semmi szemelyes tapasztalatom nincs) , viszont a htc one-rol meg jokat irnak .. Az egyaltalan nem tetszik -ha mar mindenkeppen kinozni akarod magad a droiddal ?

2013. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Egyebkent igen,magatol szinkronizalt ,errol olvastam mashol is : egy nagyon nagy hiba a rendszerben,ugyanis csak a wifi szinkron van engedelyezve . Viszont ha a szinkront elkezdi wifin es kimesz a hatosugarbol,akkor folytatja mobilnettel is ,nem szakad meg - ez tortenhetett nalam is. Pont nem vettem eszre meg otthon,hogy elkezdett toltotgetni,csak mikor jott az sms a szolgaltatomtol 2 ora mulva,hogy mindjart elerem az adatcsomagom 80%-at...

Ilyenekre is nekem kell figyelni ? Vagy percenkent meg kellene neznem,hogy milyen process falja a gepet eppen ?

2013. júl. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem mondtam,hogy szar!Sot egyebkent jo telefon,nekem azzal van a problemam,hogy hatalmas feneket kell keriteni pl egy csengohangnak vagy akarminek...en nem vagyok nagy Iphone bubus sosem ugraltam erte tudtam,hogy bonyolult,egyszeruen nem valo nekem,en szeretem ha gyorsan eltudok intezni mindent es nem felorakat tolteni azzal a szamitogep elott,hogy leszedjek pl egy zenet...!Szoval nem mondom,hogy szar mert nem az de nekem nem azert kell egy telefon,hogy a gepemhez legyek lancolva,ennyi na!

Kinek a pap kinek a papne

2013. júl. 7. 10:55
 9/16 anonim ***** válasza:

Mindkettő jó, de SGS4 elég akadozós. Jó persze nem olyan, hogy használhatatlan, de egy csúcskategóriás készülékhez képest nagyon rossz a teljesítménye.

Ezért inkább Xperia Z-t mondanám. Annak az egyetlen hátránya a kijelzője.

2013. júl. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én kipróbáltam mindkettőt, az Xperia Z nagyon tud akadni és ocsmány a kijelzője. A Galaxy S4 nem véletlenül csúcstelefon most. Na meg ott a HTC One, én azt ajánlanám. Legszebb kijelző (slcd3), tökéletesen optimalizált, sosem akad.


Bár ugyanez elmondható az S4-ről is. Brutális a teljesítménye, a multitasking fenomenális, mennyi programot elbír egyszerre akadás nélkül! :D


A 3-asnak üzenem, minden okostelen annyira okos, mint a gazdája! :D Nem kell task killer, meg cleaner progikat nyomkodni 10 percenként, akkor nem fog akadni, sem fagyni a telefonod (mivel ezek bezárják a fontos rendszerfájlokat is)! :DD Kicsit érteni kell hozzá és máris jobb, mint a szifon-féle játéktelefon.


De ha gondolod veszek neked egy iPhone5-öt, cserébe kérem az S4-et, én szívesen használnám azt a "sz*rt". :D

2013. júl. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!